Pesti Srácok

Rablópáros támadt rá egy férfira, a rendőrök gyorsan cselekedtek

Rablópáros támadt rá egy férfira, a rendőrök gyorsan cselekedtek

Augusztus 8-án délután tett bejelentést a rendőrségre egy férfi, aki rablás áldozata lett Szolnokon - írja a police.hu. A sértett elmondta, hogy éjjel egy kereszteződésnél megszólította egy pár, és szóváltásba keveredett velük. Miután pénzt követeltek tőle, a rablópáros férfi tagja több alkalommal ököllel fejbe ütötte, majd amikor földre került, a nő többször is megrúgta.

– közölte a rendőrség. A rendőrök még aznap azonosították és elfogták a párost. A 26 éves helyi férfit és a 22 éves nőt rablás bűntettével gyanúsították meg, majd őrizetbe vették, és kezdeményezték a letartóztatásukat. A lopott eurót forintra váltották, így a rendőrök a közel 200 ezer forintot és a telefont találták meg náluk.

Forrás, fotó: Police.hu

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Varga Judit a PS-nek: bizonyos politikusoknak életveszélyes lenne, ha az Európai Bizottság zöld lámpát adna Magyarországnak (Videó)

Exkluzív 2023 november 16.
Európa nyugati fele a progresszív, nyitott határokat hirdető bevándorláspolitikának köszönhetően a 25. órába lépett. Most már a valóság ott üvölt és dörömböl minden választópolgár ajtaján, fogalmazott lapunknak adott interjújában Varga Judit. Az Országgyűlés Európai Ügyek Bizottságának elnöke kiemelte, egyértelmű ok-okozati összefüggés áll fenn a nyugati modern antiszemitizmus megjelenése és az illegális bevándorlás között. Hozzátette, néhány évvel ezelőtt nagyon hevesen támadták Magyarországot azért, mert itt állítólag antiszemitizmus van, holott ez a legbiztonságosabb hely zsidó honfitársaink számára ma Európában. Varga Judit úgy fogalmazott a migránsok kötelező elosztása kapcsán, amennyiben Magyarország pert veszítene ebben az ügyeben, akkor kényszerítő bírságot rónának ki hazánkra, mintegy 16 ezer eurót naponta. Persze a 22 ezer eurón felül, amit a be nem fogadott migránsokért kellene fizetni fejenként. A bizottsági elnök az EP-választással kapcsolatban úgy fogalmazott, készül a feladatra, a Fidesz hivatalos EP-listája majd január/február környékén lesz hivatalos. Varga Judit kiemelte, egyre kellemetlenebb az Európai Bizottság számára is, hogy a még mindig a maradéktalanul teljesített magyar igazságügyi reformokat bírálják. Úgy fogalmazott, bizonyos politikusoknak életveszélyes lenne, ha az Európai Bizottság zöld lámpát adna Magyarországnak ezekben az ügyekben. Részletek a videóban.