Pesti Srácok

A Csárdi-hatás: Hadházy szerint Vitézynek le kell mondania

A Csárdi-hatás: Hadházy szerint Vitézynek le kell mondania

Mint beszámoltunk, megtörtént, amire egy ország várt, Csárdi Antal felfedte kilépésének valódi okait. Röviden: valaki mondott neki valamit arról, hogy szerinte valamikor januárban leült egymással tárgyalni Rogán Antal és Ungár Péter. Mondjuk ha máskor nem, a visszalépésé pillanatában elég valószínű, hogy az érintett felek tárgyaltak egymással, így Csárdi megdöbbenése némileg nehezen értelmezhető. Most azonban Hadházy felrobbantotta a Csárdi által bekészített atomot, megtalálta az erkölcsi magaslatot, ahonnan felszólította lemondásra Vitézy Dávidot.

Hadházy Ákos, a mindenkori ellenzék Obi-Wan Kenobija, hiszen mindig az övé a(z erkölcsi) magaslat, bármiről is legyen szó. Innen szegény, lávában forgolódó Skywalker/Darth Vaderként nem is érthetjük, hogyan csinálja, hogy egyszer bizonyítéka van az ellenzéki összefogás tagjai által elkövetett bűncselekményekről, s azokat visszatartva lóbálja a morál

, máskor pedig Vitézy Dávidot szólítja fel lemondásra, amiért őt személyesen nem tájékoztatták az általa elvárt ütemben az LMP jelöltállítási folyamatáról.

PestiSracok facebook image

– közölte Hadházy Ákos hétfő reggel, Facebook-oldalán.

A politikust az akasztotta ki, hogy szerinte Vitézy egy a Csárdi Antal által hivatkozott dokumentum szerint végig hazudott arról, hogy nem működött együtt a választás előtt a Fidesszel.

– írta a független, tehát nem LMP-s képviselő az LMP jelöltállítási folyamatáról.

Még hogy Csárdi Antal ne lenne kiemelkedő karaktere az Országgyűlésnek, majdnem sikerült egy újabb botrány kreálni.

Ugyanitt, feljelentés eladó, miután Hadházy begorombult Magyar Péter diákhiteles szerződéseire, aztán inkább elment szónokolni az éppen aktuális messiás tüntetésére.

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!