Pesti Srácok

Menczer Tamás: megvédjük Magyarországot a baloldaliak és a diszkóliberálisok támadásaitól (VIDEÓ)

Magyar Péter: Tudjuk, hogy mire megy ki a játék. Folyamatos félelemben és bizonytalanságban tartani sok százezer magyar embert, majd bölcs vezetőként tetszelegve elhozni a kreált fenyegetésekre a megoldást.

Menczer Tamás videóban gyűjtötte össze, hogyan vélekedett korábban az ellenzék a migrációról.

  • Dobrev Klára: Egyébként Magyarországon nem is létező migránsoktól rettegve, retteghetnénk ufóktól is egyébként nyugodtan, mert Magyarországon egyik sincsen.
  • Kunhalmi Ágnes: Ma a bevándorlással kapcsolatban nincs érdemi problémája Magyarországnak. Ez a probléma, ez egy álprobléma. Ez nem létezik. Ez a Fidesz által generált hiszti és műbalhé.
  • Tordai Bence: A Fidesz nagy mestertervének a része, hogy jelentéktelen témákra próbálják a figyelmet terelni: a migráció, a Soros, a gender, a nem tudom kérdésekre.

A Fidesz kommunikációs vezetője szerint az ellenzékben közös, hogy álproblémaként tekintenek a migrációra. Mint a videóban fogalmaz,

PestiSracok facebook image

Forrás: facebook.com

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.