Pesti Srácok

A francia baloldal szerint a Hamász nem gyilkol gyerekeket, de ha mégis, akkor jól teszi

A francia baloldal szerint a Hamász nem gyilkol gyerekeket, de ha mégis, akkor jól teszi

A Hamász megöl egy izraeli családot, a négy éves és a kilenc hónapos gyerekkel együtt. Felháborítónak tartja? Nos, akkor ön kierekesztő, fasiszta, putyinista NÁCI. legalábbis a francia haladárok szerint, akik úgy gondolják, hogy itt igazából nincs is szó gyilkosságról. Attól tartunk, ha ez így megy tovább, akkor hamarosan nem parlamenti vizsgálóbizottságot, hanem békefenntartókat leszünk kénytelenek a Francia Kalifátusba küldeni.

Történt, hogy Rima Hasszan francia (???) EP-képviselőt páros lábbal rúgták ki Izraelből, és ezen felsírt a teljes haladár média iszlamophóbiát, diktatúrát, meg úgy elvétve antiszemita jelszavakat skandálva, és mélyen felháborodva. Azt már elfelejtették közölni, hogy Hasszánt ugyan miért tiltották ki a zsidó államból.

Történt ugyanis, hogy a kedves européer képviselőasszony a napokban nyilatkozott egy öblöset a Bibas családról, tudniillik arról a kétgyermekes házaspárról, akiket otthonukból raboltak el a terroristák, majd a négy éves és a kilenc hónapos kisfiúval együtt kivégezték őket. S hogy mit volt kedves nyilatkozni Hasszan? Csak ennyit:

PestiSracok facebook image

Mondta ezt annak ellenére, hogy a törvényszéki vizsgálatok egyértelműen megerősítették, hogy a családdal nem légicsapás végzett, ahogyan azt a Hamász állítja, hanem különös kegyetlenséggel meggyilkolták őket. A képviselő ezután azt is elkezdte fejtegetni, hogy az október 7-i terrortámadásért kizárólag Izrael a felelős, a Hamász pedig egy teljesen legitim szervezet.

Kedves, biztosan kap majd érte jutalmat, például, ha megalakul a Francia Kalifátus majd kimehet férfi kíséret nélkül is az utcára. Ja, nem, azt azért mégsem...

Fotó: Wikipedia

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!