Pesti Srácok

Miért hallgat most a háborúról a Tisza?

Miért hallgat most a háborúról a Tisza?

Annak ellenére, hogy péntek este óta a sajtót a Zelenszkij-trump találkozó tematizálja, Magyar Péter valahogy nem kommentálta az ügyet. Az ok viszonylag egyszerű: vagy a globalista megbízóival kerül szembe, vagy bebizonyítja, hogy háborúpárti, ahogyan erre Dömötör Csaba is rávilágított közösségi oldalán.

Dübörög a csend, a Tisza csendje: miközben a világ nyilvánossága egy napja a Trump-Zelenszkij találkozóról beszél, Magyar Péter, aki a legkisebb levélrezdülésre is hat magáról készített képet és nyolc posztot rak ki, most a hallgatás fátylát tekerte magára – fogalmazott szombati Facebook-posztjában Dömötör Csaba.

A Fidesz európai parlamenti képviselője szerint mindenki minősít és állást foglal a háborús politika lezárása vagy folytatása ügyében, de nem úgy Magyar Péter. Az okokat elemezve Dömötör Csaba megállapította: a Tisza Párt elnöke azért hallgat, mert "a néppárti vonal most is kötelezi:

PestiSracok facebook image

– állapította meg. Kifejtette: a néppárti politikusok "további feltétel nélküli támogatásról beszélnek, miközben Európa 53 ezer milliárd elköltésével feléli maradék gazdasági versenyképességét és tartalékait is".

– tette hozzá.

Fotó: Hatlaczki Balázs/PestiSrácok
Ajánljuk még

Boros Lajos, az "erkölcsi nulla", a "tégla" – Így lett a KISZ dalnokából a Hanglemezgyár cenzora

A Hálózat 2020 június 14.
Boros Lajos, a ma is népszerű "Lali király" a Danubius Rádiónál, Bochkor Gábor társaként lett igazán ismert. A hetvenes években még politikai csasztuskákat énekelt, olyan gyengén, hogy azt még az akkori sajtó is kritizálta. A KISZ egyik kedvence eredetileg mérnök volt, de olyan jól helyezkedett, hogy 1973-ban már ő is kimehetett a berlini VIT-fesztiválra. Egy másik rendszerkedvenc duó szerint Boros feljegyzéseket írt róluk, ők ezért nem mehettek a következő VIT-re, Kubába, holott Fidel Castro öccse is rajongott értük. Ők egyszerűen "téglának" nevezték Borost. Tény, hogy Boros jól helyezkedett, mert a Hanglemezgyárnál folytatta, ahol Bors Jenő és Erdős Péter befolyásos munkatársa lett. Galla Miklós szerint Boros "erkölcsi nulla" volt, és szándékosan gyereklemezként adta ki az albumukat. A ma már kevéssé ismert, de akkor nagyon népszerű Névtelen Nulla szerint nekik is Boros tartott be, legnagyobb sikereik idején nem adta ki a lemezüket, és később is C kategóriásak lettek. Boros Lajos ismeretlen története.

Volt egyszer egy magyar maffiaháború - Húsz éve végezték ki Portik riválisát, Seres Zoltánt

Az alvilág titkai 2019 április 13.
Húsz évvel ezelőtt, 1999. április 12-én Tahitótfaluban, a nyílt utcán, az autójában gyilkolták meg az éjszakai életben korábban „Igazságosnak” nevezett Seres Zoltán vállalkozót. A motoros merénylők nemcsak vele, hanem olasz üzlettársával, Sforza Nazzarenoval is végeztek, aki néhány órával később, a kórházban hunyt el. A gyilkosok a fegyvert eldobták, majd elhajtottak a helyszínről. A kocsi az AK-47-es gépkarabélyból leadott, legalább 15-20 lövés után az egyik családi ház falába csapódott, és a támadást csak a hátsó ülésen ülő, majd sokkot kapó tolmács élte túl.