Pesti Srácok

Dobrev nyílt levélben hívja prájdozni Von der Leyent

Dobrev nyílt levélben hívja prájdozni Von der Leyent

A jelek szerint Dobrev Klárát nem viselte meg igazán a válás, és kétszeres erővel esett neki a DK maradékának promózásába. Mi mást is választhatott volna ehhez, minthogy meghívja Ursula von der Leyent a betiltott és nem létező budapesti Pridera.

Miután a brüsszeli hivatásos rettegők mindenkit óva intettek attól, hogy részt vegyenek a budapesti Pride-on, mert azzal szerintük kivívnák a Orbán Viktor haragját, aki természetesen teljesen jelentéktelen és el van szigetelve, de azért rettegni lehet tőle, felbolydult a magyarországi baloldal és könyörögni kezdtek, hogy "légyszi, azért mégis gyertek el". Tudniillik kell a külföldi tömeg, mert itthon nem szednek össze elég embert, meg ugye az olasz antifák nélkül verekedni se lehet.

A sorban az első és talán a leghangosabb Dobrev Klára lett, aki személyesen Ursula von der Leyennek címzett egy nyílt levelet, amiben számon kérte az Európai Bizottság elnökét,

PestiSracok facebook image

Az Apró család hercegnője számon is kérte a német politikust és rendesen ki is osztotta, hiszen szerinte csak úgy lehet megdönteni a NER rémuralmát, ha együtt menetelnek az LMBTQ zászlaja alatt.

Azért azt meg kell hagyni, hogy változnak az idők. Annak idején az Apró család még szovjet tankokat hívott Budapestre, most már csak LMBTQ-aktivistákat, és brüsszeli aktatologatókat. Kicsit tartunk tőle, hogy a következő generáció kikre szeretne majd hagyatkozni. Minden esetre legalább egy okot már látunk a válásra: ha Ferivel is ilyen karcosan beszélt Klára, akkor nem csodálkozunk, hogy a Budagyöngyébe menekült...

Fotó: Hatlaczki Balázs/PestiSrácok;

Ajánljuk még

„Sok zenekar szeretne ekkora szubkultúrának játszani” – Petrás János és Bäck Zoltán, a Kárpátia tagjai a Polbeatben

‎Polbeat 2023 január 24.
Petrás János, a zenekar énekes–szövegírója, és Bäck Zoltán gitáros már régi vendégek a köreinkben. Petrás a PestiSrácokon osztotta ki a Gyurcsánnyal szövetkező Jobbikot, itt méltatta a koronavírus-járványban hősként helytálló ápolókat és szintén a PS-en követelte, hogy fosszák meg magyar állampolgárságuktól a hazát eláruló momentumosokat, míg Bäck a Halhatatlanok napja című megemlékezésünkön szólalt fel korábban, az ’56-os hősök bátorságát hangoztatva. Vésey Kovács László és Ambrózy Áron most a csapat körül kialakult „k*rva nagy szubkultúráról”, a készülő lemezükről, az ún. nemzeti rockról és a környező államokban támadt nehézségeikről beszélgetett a két zenésszel, de persze a politikai kitekintés is belefért a programba.