Magyar Péter most már köztársasági elnök IS szeretne lenni

A jelek szerint nem igazán mozgatta meg a szektát a nagyváradi gyalogvásár, ezért Magyar Peti kitalálta, hogy most mitől tűnne igazán fontosnak. A zsebmessiás ugyanis kijelentette, hogy ezentúl közvetlen köztársasági elnökválasztást akar, és természetesen erre ő az ideális jelölt, mert mindenki más csak pártkatona (ezt a jelzőt akkor tanulhatta, mikor a kispadon fagyizva figyelte, ahogy a felesége nagyinterjúkat ad).
Azt tudjuk, hogy a konklávé valamit nagyon elszúrt, mert magyar Péter hiába ment ki Rómába, mégsem őt választották pápává. Azt is tudjuk, hogy Peti annyira népszerű, hogy már most megválasztották miniszterelnöknek, de a jelek szerint a foltos gatyájú pofahuszárnak ez nem elég: ő köztársasági elnök IS akar lenni.
Mondjuk a kijelentés annak fényében külön érdekes, hogy a legutóbb már kijelentette, hogy jövőre április 12-én lesznek az országgyűlési választások, amely időpontot ugye az államfő határozza meg, szóval Petigyerek tényleg készül a szerepre. ha nagyon naivak lennénk, mondhatnánk, hogy azért akar a mitugrász közvetlen elnökválasztást Magyarországon, mert tudja, hogy kormányfő a büdös életben nem lesz belőle és ebben még reménykedik, de nézzünk szembe a tényekkel. A selyemmajomnak nincs annyi kognitív képessége, hogy ezt az összefüggést felfogja. Ő köztársasági elnök és miniszterelnök akar lenni egyszerre. Meg a Kárpát-medence felkent császára (kivéve Erdély, mert az szerinte román föld, meg Kárpátalja, ami ugye az ukrán kollégáié).
Occam borotvája

A legegyszerűbb megoldás azonban mégis egy harmadik válasz: Magyar Peti kezd unalmas lenni, ezért dobál be a stábja random témákat, hogy a szekta elvakultságát fenntartsák. Jó, tudjuk, mi is beszélünk róla, de mi kizárólag azért, mert szemetek vagyunk és szeretünk retardáltakon nevetni (nem, igazából nem szeretünk retardáltakon nevetni, ez az egy retardált van, akin szeretünk nevetni, meg talán a Jakab Péter).
Mivel az utóbbi hetekben a legfontosabb téma vele kapcsolatban az, hogy kiderült Ukrajnának kémkedik, a Radnai Márkos videó megnézéséhez meg senkinek nem volt gyomra, tehát azt nem oszthatta meg, hogy behúzza az LMBTQ+ szavazatokat, így kell a téma. Megpróbált befutni azzal, hogy elment sétálni, de a két méter, amit kocsi nélkül tett meg feltörtet a talpát, most hirtelen újra politikai véleménye van az államfőválasztásról, de valószínűleg ez se fog érdekelni semmit. Mást meg képtelen bedobni, mert ahhoz ugye saját gondolatok kellenének, mégpedig olyanok, amik túlmutatnak azon, hogy bekólázva összefossa magát egy belpesti kocsmában.
Fotó: Hatlaczki Balázs/PestiSrácok (Peti a színes ásítás előtt)