Pesti Srácok

Nicolas Sarkozyvel tárgyalt Orbán Viktor

null

Párizsban tárgyalt Nicolas Sarkozy volt francia elnökkel Orbán Viktor miniszterelnök. A találkozót követően a kormányfő közösségi oldalán tett közzé bejegyzést.

A magyar miniszterelnök Facebook-oldalán azt írta:

PestiSracok facebook image

Ahogyan arról a Magyar Nemzet korábban beszámolt, Orbán Viktor részt vett a Patrióták franciaországi találkozóján.

Forrás, fotó: Facebook;

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.