Pesti Srácok

A homoszexuális dékás pártigazgató Brazíliában házasodott össze egy másik férfival

A homoszexuális dékás pártigazgató Brazíliában házasodott össze egy másik férfival

A Demokratikus Koalíció LMBTQ-harcosa kimondta a "boldogító" igent. Persze, nem egy hölgy oldalán és nem is Magyarországon, hanem Brazíliában, ahol 2013 óta törvénybe iktatták az azonos neműek házasságát. És persze megint értéket akarnak teremteni a devianciából. Sebián-Petrovszki utat mutat a szivárványosoknak.

Sebián-Petrovszki László, a DK pártigazgatója egészen Sao Paolóig utazott, hogy ott gyűrűt húzhasson végre brazil szerelme - már férje - ujjára. Ami egyben azt is jelenti - kizárásos alapon -, hogy a pártigazgató állt az oltár előtt menyasszonyként. Mindenesetre Sebián-Petrovszki - szerencsére - fehér menyasszonyi ruhát azért nem húzott magára, férjéhez hasonlóan ő is öltönyt viselt. 

Sebián-Petrovszki László Brazíiliában kötött homoszexuális házasságot
Sebián-Petrovszki László Brazíiliában kötött homoszexuális házasságot

Sebián-Petrovszki lesz Dobrev előretolt szivárványos embere?

A magyar emberek többsége azonban nem szeretne szembe menni a természet rendjével, ezért szerencsére itthon ezt nem tehette meg Sebián-Petrovszki. Azonban Dobrev Klára most örömmel hirdetheti tovább a devianciát, hiszen szánalmasan erőltetett pride-os táncikálása egy utolsó utáni bizonyíték volt arra, hogy mindig, következetesen a magyar emberek, az erkölcs és a tisztesség ellen lép fel, ahogy bolsevik felmenői is. A Gyurcsány nélküli DK semmivel sem lett elfogadhatóbb a korábbinál, ugyanaz a kommunista sorvezető maradt, csak a szivárványos métellyel kiegészítve. Nem véletlenül áll 3 százalékon az Apró Antal unokája köré sereglett tanácsköztársasági horda.

 

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!