Orbán Viktor a Tisza-adó veszélyére figyelmezteti a középosztályt

„Most kell észnél lennie a magyar középosztálynak!” – írta közösségi oldalán a miniszterelnök. Orbán Viktor szerint "ha nem vigyáznak, jön a Tisza-adó, mert szerintük „a választások után mindent lehet”.
„Most kell észnél lennie a magyar középosztálynak!” – írta közösségi oldalán a miniszterelnök. Orbán Viktor szerint ha nem vigyáznak, jön a Tisza-adó, mert szerintük „a választások után mindent lehet”.

Orbán Viktor riadót fújt!
A magyar embereket átverni, na azt nem lehet. Mert nem hagyjuk!” – tisztázta a miniszterelnök.
Mint azt megírtuk, a tiszás Tarr Zoltán, Magyar Péter alelnöke és Dálnoki Áron, a Tisza kiszivárgott adóprogramjának atyja és a párt gazdasági munkacsoportjának vezetője egy etyeki fórumukon gyakorlatilag bemondták, hogy adóemelésre, azaz többkulcsos adóra készülnek, de csak azért nem beszélnek erről, mert választási kampány van, viszont ha nyernek, akkor utána „mindent lehet”.