Pesti Srácok

Zelenszkij mondatainak hosszú lesz az árnyéka - reagált Orbán Viktor az ukrán fenyegetésre

Zelenszkij mondatainak hosszú lesz az árnyéka - reagált Orbán Viktor az ukrán fenyegetésre

Zelenszkij elnök nyíltan megfenyegette Magyarországot. Zelenszkij beismerte, azért lövik a Barátság vezetéket, mert nem támogatjuk az EU-tagságukat. Ebből is látszik, hogy a magyarok jól döntöttek. Zsarolással, robbantásokkal és fenyegetéssel nem lehet bekerülni az unióba.

Hahó, Harcosok! Mozgalmas hétvége volt.- írja Orbán Viktor a Harcosok Klubja zárt csoportjában. Így folytatta, Zelenszkij elnök nyíltan megfenyegette Magyarországot. Beismerte, azért lövik a Barátság vezetéket, mert nem támogatjuk az EU-tagságukat. Ebből is látszik, hogy a magyarok jól döntöttek. Zsarolással, robbantásokkal és fenyegetéssel nem lehet bekerülni az unióba. 

ZELENSZKIJ, Volodimir
Zelenszkij megfenyegette Magyarországot
Fotó: Jussi Eskola

Zelenszkij felelőtlenül fenyegetőzik

"Zelenszkij mondatainak hosszú lesz az árnyéka. Akinek halálhírét keltik, sokáig él." - szögezte le a Harcosok Klubjának küldött üzenetében a miniszterelnök.

Aki arról is ír, hogy a kiskakas elkukorékolta, hogy Nagy Márton gazdasági miniszter távozni fog. 

Kiskakas miniszterelnökösdit játszik. Nagy Márton csak a legutóbbi egy hónapban eltörölte a CSED és a GYED után fizetendő SzJA-t. Ez havonta több tízezer forint plusz a családok zsebében. A gyermekek után járó adókedvezményt 50%-kal megemelte. Előkészítette és kitárgyalta az Otthon Start első lakás programot. Az ilyen minisztereket nem elbocsátani, hanem kitüntetni szokták.

 

Megint van kire büszkének lennünk: a magyarok újra megmutatták ki a király kajak-kenuban. A milánói VB-n az éremtábla élen végeztünk. Gratulálok az egész magyar csapatnak! 🇭🇺🇭🇺❤️ Visszaszámlálás: még 7 nap az Otthon Start programig. Startolj rá! Harcolunk az igazságért! Harcolunk a hazugság ellen! Üdvözlettel: Orbán Viktor

 

Még 230 nap.

 

 

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!