Pesti Srácok

Országjárásra indul a Folyami Polgárnaszád

Országjárásra indul a Folyami Polgárnaszád
Fotó: Szigetváry Zsolt/MTI

Országjárásra indul a Folyami Polgárnaszád, amelynek célja annak bizonyítása, hogy ez eddigi eredmények folytatásának nemcsak jelene, hanem jövője is van. A Polgárnaszád első, szeptember 28-i állomásai Mezőhegyesen, Kiskunhalason, Mórahalmon és Tiszakécskén lesznek, ahova az előadókat a Kormorán együttes 2-2 tagja is elkíséri.

A Folyami Polgárnaszád országjárása alkalmával, amely magába foglalja a 106 választói kerületet, mérlegelésre kívánja biztatni mind a fiatal, mind az idősebb korosztályt, nagy hangsúlyt fektetve a hazaszeretet fontosságára és a családok összetartó erejére. 

Polgárnaszád
A Folyami Polgárnaszád egyik állomása. 

Csizmadia László CÖF-CÖKA kuratóriumának elnöke úgy fogalmazott:

Szellemi honvédőket toborzunk, eszmeiségünket és szívünk hangjait szólaltatjuk meg. 

Két gépkocsival helységről helységre járva és az alkalomra készült zsebkönyv tartalmával bemutatjuk eredményeinket - tette hozzá a CÖF-CÖKA kuratóriumának elnöke. Az elmúlt négy országgyűlési választással és a jövővel kapcsolatban Csizmadia kiemelte, hogy a négyszer megvalósult kétharmados összetartozás, az ebből fakadó bizalom és biztonság drága kincs, a békés jövőt jelenti.

A Polgárnaszád a konzervatív értékek mentén jelöli ki Európa útját

A magyar történelem folyamán felbukkant árulókkal kapcsolatban a kuratórium elnöke úgy fogalmazott: a hamis prókátorok, messiások idején a történelemben már többször átéltük, elszenvedtük árulásukat és féktelen hazugságaikat. Ebből pedig a magyar nép tanult, éppen ezért nem kérünk belőle!

Csizmadia a magyarsághoz fordul azzal a felhívással, hogy

Mi magyarok világítsuk be, segítsük kikövezni Európa új útját, erős keresztény erkölcs, hazaszeretet, családjainkért érzett felelősség egyre fényesedő lámpásával.

 

 

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!