Kocsis Máté: újabb és újabb állításokat teszek majd, hogy körvonalazódjon az álhírterjesztő liberális hálózat

Nyomozók jelentek meg Juhász Péter lakásán, miután aktív szerepet vállalt az elmúlt hetek rágalom-hadjáratában – közölte Kocsis Máté Facebook-oldalán. A Fidesz frakcióvezetője igyekszik segíteni a nyomozók munkáját a Szőlő utcai ügyben.
A Fidesz frakcióvezetője szerint a „drogos” Juhász Péter mindig is előszeretettel terjesztett álhíreket és szívesen gyalázott bárkit bármivel, bizonyítékok nélkül.
Múlt héten nagy mellénnyel és jó adag személyeskedéssel kioktatott engem is az álhírbotrány kapcsán tett nyilatkozataimat követően, de már akkor is világos volt, hogy ez csak egy ostoba és hazudós liberális szokásos fölényeskedése, aki épp csak menekül a tettei következménye elől. A mai nap talán megérteti vele is, hogy ha már volt bátorsága részt venni egy undorító álhír, egy rágalmazás felépítésében, akkor részt kell vennie az ügy jogi tisztázásában is
– jelentette ki Kocsis Máté.
Úgy vélte, Juhásznál nem szabad megállni, az összes fékevesztett elkövetővel szemben el kell járni, ha úgy tetszik, meg kell torolni az aljasságukat.
A büntetőjog szabályai nem félreérthetők rágalmazási ügyekben sem, de hát ezt Juhász Péter honnan is tudná? Hisz’ ő csak egy mindig mindenkinél mindent jobban tudó, bárkit kioktató protoliberális
– írta a frakcióvezető.
Kocsis bejelentette, hogy ma, azaz csütörtökön késő délután, a Szőlő utcai álhírbotrány és Juhász Péter kapcsán tesz egy újabb fontos állítást, ami még tovább lendíti az ügyet annak érdekében, hogy segítse a hatóságok további munkáját, és a közvélemény információigényét.
Aztán újabb és újabb állításokat ígért későbbre Kocsis Máté, hogy a végére kirajzolódjon az a liberális hálózat, ami a társadalom felforgatásán dolgozik évek óta.
Kiemelt kép: Hatlaczki Balázs