Pesti Srácok

Így terjeszti Magyar Péter és vezető tanácsadója, Bódis Kriszta az LMBTQ-propagandát

Így terjeszti Magyar Péter és vezető tanácsadója, Bódis Kriszta az LMBTQ-propagandát
Fotó: Illyés Tibor

Magyar Péter az új baloldal jelöltje lett a jövő évi választásra. Ezt bizonyítja, hogy a Tisza Párt politikájában az új baloldal mind az öt ismérve megjelent. Ezek: a megszorítások bevezetése, a túlzott ukránpártiság, a túlzott Brüsszel-pártiság, az illegális migránsok védelme és a LMBTQ-propaganda támogatása. Az Ellenpont cikke rámutat, hogy a gender-és LMBTQ-lobbi hogyan erősödött meg a Tisza Pártban, és hogy szerzett Bódis Kriszta személyén keresztül befolyást Magyar Péter felett.

Emlékezetes: még 2024-ben megkapta a 444-től kérdésként, hogy támogatná-e az azonos nemű párok örökbefogadását, amelyre hosszú körmondatokban ugyan, de végül igennel válaszolt. "És ha azt kérdezi tőlem, hogy egy gyerek hol van jobb helyen: egy negyvenfős átmeneti befogadóállomáson, ahol soha senki nem mesél neki esténként vagy senkitől nem kap megértést, nem hallgatják meg, vagy egy azonos nemű párnál, akkor biztosan azt mondom, hogy a második" - fejtette ki a véleményét Magyar, ami egyértelműen egy baloldali álláspont.

Így terjeszti Magyar Péter, és vezető tanácsadója, Bódis Kriszta az LMBTQ-propagandát
Így terjeszti Magyar Péter, és vezető tanácsadója, Bódis Kriszta az LMBTQ-propagandát / Fotó: Koszticsák Szilárd

Magyar távol akart maradni a Pride-tól, de a Pride nem maradt távol Magyartól

Az Ellenpont cikke felidézi: Magyar Péter Pride-dal kapcsolatos kétszínű viselkedése is emlékezetes volt. Kezdetben nem állt ki a rendezvény mellett egyértelműen, azonban márciusban már arról beszélt, hogy ő mindenki számára biztosítani kívánja a gyülekezési jog szabadságát, utalva nyilvánvalóan a szivárványos fesztiválra.

Amikor aztán látta, hogy sokan vettek részt a Pride-on, akkor már változatos Orbán-szidalmazások közepette büszkélkedett a Pride-on készült képekkel, igyekezve learatni a politikai babérokat.

A tiszás csoportokból egyébként egyértelművé vált, hogy a szimpatizánsok közül a többség támogatja és ünnepli a rendezvényt, ami Magyar Péter és a párt vezetésének kifejezett engedélye nélkül nem lett volna lehetséges. Például a TISZA PÁRT Szimpatizánsok és rendszerváltók csatlakozzatok! nevű csoportban Fekete-Győr András momentumos politikus szintén pride-ot életető, és a miniszterelnököt gyalázó bejegyzését osztották meg.

A tiszások egyébként a gendersemlegesség jegyében is elszólták magukat. Az Újpesti "Izzó" TISZA Sziget Facebook-csoport bejegyzésében feltették a kérdést: 

Nemi identitás? Nálunk nem akadály.”


Magyar Péter baloldali kapcsolatainak egyik legismertebb pontja Bódis Kriszta, Magyar Péter tanácsadója, aki a hazai LMBTQ-mozgalom erős támogatója. Bódis 2006-os meséjét, a Csipke Józsikát érdemes feleleveníteni. Ebben a mesében a fiú fiú, a lány lány szerelmet választott magának. Ezek a sorok aligha értelmezhetők másként, mint a genderideológia melletti kiállásként:

– Van a tündérkirálynőnknek egy húga és egy öccse, vágtak most egymás suttogó morajába a tündérkék. Mindkettőjük választott szerelmet magának, de jaj, micsoda szégyen! A fiú fiút választott a lány lányt, és mi nem tudjuk, mitévők legyünk, engedjük, ne engedjük, kérünk, dönts igazságosan! De Csipke egyáltalán nem vágott olyan aggodalmas képet, mint a tündérkék körülötte.
– Hát volt-e kényszer, vagy bántanak e valakit, hát felnőttek-e, és kölcsönös-e a szerelmük? – kérdezte.
– Kényszer se volt, nem is bántanak senkit, fel is nőttek, és kölcsönös a szerelmük.
– Akkor meg mi a baj? Ha szeretik egymást? Meg ne vessétek őket!

A tanácsadó azonban a nagy botrányt okozó "Meseország mindenkié" kötethez is írt ajánlószöveget.7 Bódis Kriszta próbálta mindkét esetet megmagyarázni, kevés sikerrel.

Bódis ugyanis maga büszkélkedett azzal, hogy a genderideológia terjesztője. 2021 szeptemberi portréjában egyenesen úgy fogalmaz: a Falusi románc című filmjével teremtették meg az LMBTQ-lobbit – politikai érdekérvényesítési célból.
…soha nem lett volna LMBTQ-lobbi, ha nincs ez a film. És ezalatt én természetesen mind az LMBTQ, mind a lobbi szót úgy értelmezem, mint ahogy az van a valóságban, hogy érdekérvényesítés. A politikai közegben való érdekérvényesítése bizonyos ügyeknek (…).Ezért elképesztően büszke vagyok erre a filmre. Magyar Péter valamiért a végletekig kiállt tanácsadója, Bódis Kriszta mellett, Szegeden nagy nyilvánosság előtt hisztérikus hangnemben megvédte, és erőszakosan visszatámadott. 

El a kezekkel Bódis Krisztától!" 

(Ellenpont)

 

Ajánljuk még

Kós Hubert és Gulyás Michelle lett 2024-ben az Év Sportolója Magyarországon! - Az Életműdíjat Bölöni László vehette át!

Exkluzív 2025 január 13.
Lezajlott az Év Sportolója Gála a Magyar Állami Operaházban, amely a 67. ilyen választás volt a magyar sport történetében. A győztesek kiléte ezúttal is többesélyes volt, hiszen a tavalyi év olimpiai év volt, amelynek során nagyszerű sikereket szállított a magyar sport. Ennek eredményeként minden kategóriában számos jelölt bizonyult méltónak a rendkívül rangos elismerésre. Az Év Férfi Sportolója ezúttal Kós Hubert olimpiai bajnok úszó, az Év Női Sportolója pedig Gulyás Michelle olimpiai bajnok öttusázó lett.

Nincs kezelhetetlen gyerek, csak meg kell tanulnunk nevelni – PS-interjú Beszédes Henrietta gyermeknevelés-specialistával

Exkluzív 2021 december 29.
Nem vagy rossz anya, és nincs olyan, hogy kezelhetetlen gyerek – vallja Beszédes Henrietta gyermeknevelési specialista. A kétgyermekes fiatal édesanya egészen új szemléletmóddal dönti le a sztereotípiákat és győz meg arról, hogy minden sokkal egyszerűbb a megoldás gyermeknevelési nehézségeinkre, mint eddig hittük. A legfőbb probléma, hogy senki sem mondja meg, tanítja meg, hogyan kell gyermeket nevelni, mi egyáltalán az, hogy nevelés – azt hisszük, ennek ösztönből kell jönnie. Találunk ugyan garmadával könyveket nevesebbnél nevesebb gyermekpszichológusok, szakemberek tollából, csak éppen a gyakorlatban valahogy nem úgy működnek a dolgok. Jön a patthelyzet, a mindennapos harcok és az önvád: nekem ez nem megy, rossz anya vagyok. Az sem túl nagy segítség, hogy oly könnyen ragasztanak bélyegeket a gyermekekre, mondják ki speciális nevelési igényűnek, nehezen kezelhetőnek, mert egyszerűen nem illik bele az átlagosba, a megszokottba, mert valamiért más. A megélt és ránk zúdított problémák özönében aztán a legfontosabbra figyelünk egyre kevésbé: hogy ki is az a gyermek, akit nevelünk, mit gondol, mit akar és miért, mi az, amitől egyedi, amitől különleges. Beszédes Henrietta szerint éppen ez lenne a lényeg és a kulcs az egyszerű neveléshez: látni, érteni és kibontakozni hagyni azt a másik emberi lényt, aki ránk bízta az életét, de attól az még az övé. Heni televíziós riporterből lett gyermeknevelési specialista. Édesanyaként és kommunikációs szakemberként jött rá, hogy a nevelés legfőbb eszköze pontosan az, amit a munkájában nap mint alkalmaz: a kommunikáció, a megértés és együttműködés.

Háromgyermekes postáskisasszonnyal, a pártklub kalandos múltú sztárjával bukott le Jakab Péter

Exkluzív 2021 november 24.
Háromgyermekes édesanya Molnár Enikő, Jakab Péter kabinetfőnöke, akivel lebukott a Jobbik elnöke – tudta meg a PestiSrácok.hu. Hétfőn a Bors hozott hozott nyilvánosságra egy videofelvételt, amelyen az látható, hogy Jakab egy budapesti lakásnál várja a nőt, majd széttárt karokkal rohan elé, másnap reggel pedig nagy körültekintéssel, együtt is távoztak a lakásból. Az azóta megjelent cikkek szerint Jakab autója többször is ennél a lakásnál parkolt és olyan fotó is nyilvánosságra került, amelyen a Jobbik elnöke egy bőrönddel érkezik a lakáshoz. Kedden pedig arról írt a Bors, hogy bár Molnár Enikő letagadta, hogy Jakab ezúttal is nála töltötte az éjszakát, később úgy menekítették ki a politikust a lakásból. Jakab Péter persze tagad és perrel fenyeget mindenkit, azt próbálja elhitetni, hogy csak munkakapcsolat fűzi a kabinetfőnökéhez, és egész éjszakákon át csak dolgoznak.