Pesti Srácok

Magyar B. Tamás: "Nem Putyintól, hanem a Nyugat pénztőkéjétől van félnivalónk!"

Magyar B. Tamás: "Nem Putyintól, hanem a Nyugat pénztőkéjétől van félnivalónk!"
Fotó: Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály/Fischer Zoltán

Ismét globalista támadás alá került Orbán Viktor, csak mert tárgyalni merészelt Vlagyimir Putyinnal. A "magyar" sajtó és a német kancellár támadása mellett Magyar B. Tamás sem ment el.

Nem hagyta szó nélkül Magyar B. Tamás háborús tudósító Friedrich Merz német kancellár szavait, aki azzal kommentálta Orbán Viktor moszkvai útját, hogy a magyar miniszterelnök „európai felhatalmazás nélkül utazott, és velünk sem konzultált az útról.”

„[Merznek] volt pofája úgy előadni magát, mint egyfajta »Übermensch«, emberfeletti ember, aki megmondhatja a magyarnak, hogy mikor hova mehet, mit mondhat. A német bizony nem változik! Más lesz a szín, más lesz a köpeny, de az agy marad! Azt hiszi többet ér a magyarnál, azt hiszi, mi csak szolgai nép vagyunk, aminek kutya kötelessége az alárendelt szerepet elfogadnia! Ezért is akarnak egy globalista bábkormányt a nyakunkba tenni Poloska Péter közreműködésével!”

– jelentette ki Magyar blogjában.

Ebből azt a következtetést szűrte le, hogy a történelmünk során kevés európai konfliktusból jöttünk ki győztesen, és rendszerváltás ide vagy oda, „Nyugathoz tartozással” való etetés ide vagy oda, becsaptak minket.

„Ma pedig a Nyugat és nem a Kelet pénztőkéje zsákmányolja ki a magyart, közben pedig azt hazudja, hogy az orosztól van félnivalónk!”

– mutatott rá a szakértő.

Mint írta, a leggyomorforgatóbb viszont a globalista "magyar" sajtó, mert csak becsmérlő szavakkal kommentálta Orbán moszkvai béketárgyalását. 

"Miért kell Moszkvában tárgyalni a békéről? Egyszerű, de kiemelem, hogy a 444.hu szerkesztősége is megértse: MERT AZ OROSZ AZ EGYIK HÁBORÚBAN ÁLLÓ FÉL!"

- jelentette ki.
Kiemelt kép: MTI/Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály/Fischer Zoltán

 

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!