Pesti Srácok

Elhunyt Chuck Norris

Elhunyt Chuck Norris

Elment a legkeményebb. A legendás akciósztár Chuck Norris halála egy hirtelen orvosi vészhelyzet következménye volt. Halála teljesen váratlanul érte a családját és a rajongókat.

A hírt a család közölte egy megható Facebook-bejegyzésben, amelyben arról írtak, hogy mély fájdalommal búcsúznak szeretett családtagjuktól. Chuck Norris halála csütörtök reggel következett be, miután az ikonikus színész hirtelen rosszul lett – írja a DailyMail.

Chuck Norris többször is hazánkba látogatott, a TEK embereivel is részt vett egy közös edzésen
Chuck Norris többször is hazánkba látogatott, a TEK embereivel is részt vett egy közös edzésen

Chuck Norris halála: a család megrendítő részleteket osztott meg

A közlemény szerint a család teljesen váratlanul szembesült a tragédiával. Bár részletes információkat nem osztottak meg, annyi biztos, hogy egy hirtelen orvosi vészhelyzet Hawaiin vezetett a színész halálához.

A hozzátartozók hangsúlyozták, hogy szeretnék megőrizni a körülmények intimitását, ugyanakkor kiemelték: Norris nem volt egyedül, és nyugalomban távozott. A család közleményében úgy jellemezte a színészt, mint odaadó férjet, szerető édesapát és nagypapát, valamint a család szívét. A Chuck Norris halála után kiadott sorokból egyértelműen érződik, milyen mély nyomot hagyott maga után. Kiemelték, hogy egész életét hit, cél és a szerettei iránti rendíthetetlen elkötelezettség vezérelte. Munkájával, fegyelmével és kedvességével emberek millióit inspirálta világszerte.

Egy legenda, aki még 86 évesen is aktív volt

A rajongók számára különösen megrázó, hogy a színész még nemrég is aktív volt. Chuck Norris halála előtt néhány nappal egy videót is megosztott, amelyen edzés közben látható. A felvételhez azt írta, hogy 86 évesen is hálás az egészségéért, és örül, hogy azt csinálhatja, amit szeret. Ez a hozzáállás jól mutatja, milyen életfelfogás jellemezte.

 

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!