Pesti Srácok

Utolsó helyre várták, mégis tarolt a Fidesz Kazincbarcikán

Utolsó helyre várták, mégis tarolt a Fidesz Kazincbarcikán

Az ellenzéki portálok a Tisza győzelmét remélték a kazincbarcikai időközi választáson. Végül a Fidesz jelöltje elsöprő győzelmet aratott.

Valóság vs. Tisza: 2:0 – kommentálta a választási eredményeket Orbán Viktor. A Fidesz elnöke ezzel arra utalt, hogy Balmazújvárosban is a Tisza győzelmét harsogták előzetesen az ellenzéki portálok, ugyanakkor az ottani, februári időközin is a Fidesz nyert.

Fidesz
Kazinbarcikán nem olvasnak eleget Internetet, azért nyerhetett a Fidesz


Tizenhat év után nyert a Fidesz

Orbán Viktor kiemelte, hatalmas győzelem Kazincbarcikán az időközi választáson, különösen azért is, mert

ezen a településen 16 év után nyertünk egyéni önkormányzati körzetet.

 

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!