Pesti Srácok

Gidófalvy Attila már otthon gyógyul, az Omega közös imára hívott Kóbor Jánosért

Gidófalvy Attila már otthon gyógyul, az Omega közös imára hívott Kóbor Jánosért

Gidófalvy Attila és Kóbor János is kórházba került. A Karthago együttes billentyűse a hírek szerint koronavírussal fertőződött meg, azonban állapota javult, már ki is engedték a kórházból. Az Omega közös imára hívott mindenkit Meckyért november 20-án, szombaton este 10 és 11 óra között.

Múlt héten elkapta a koronavírust Gidófalvy Attila, a Karthago billentyűse. A zenész kórházba került, de csupán másfél napra.

– mondta el Gidófalvy Attila. A Karthago korábban betegségre hivatkozva lemondta november 13-i koncertjét. A zenekar frontembere, Szigeti Ferenc nem árulta el, melyik tag fertőződött meg. Annyit mondott, hogy a zenész már jobban van.

PestiSracok facebook image

Kóbor János a Blikk értesülései szerint november közepén került kórházba. A zenészlegenda állapotáról és kezeléséről nem árult el részleteket a családja, az együttes menedzsere eddig annyit közölt, hogy melyik kórházba szállították át az Omega együttes legendás frontemberét. Rosszulléte miatt felesége kórházba vitte, majd bent is tartották a SOTE Pulmonológiai Klinikáján, amely a légúti, tüdődaganatos, illetve más tüdőbetegségek kiemelt centrumaként működik; onnan került át a Városmajori Klinikára. Sajnos az Omega mostani felhívása nem azt sejteti, hogy a zenészlegenda gyógyulófélben van.

írták az együttes közösségi oldalán.

Forrás: Blikk; Fotó: MTI/Mohai Balázs

Ajánljuk még

„Sok zenekar szeretne ekkora szubkultúrának játszani” – Petrás János és Bäck Zoltán, a Kárpátia tagjai a Polbeatben

‎Polbeat 2023 január 24.
Petrás János, a zenekar énekes–szövegírója, és Bäck Zoltán gitáros már régi vendégek a köreinkben. Petrás a PestiSrácokon osztotta ki a Gyurcsánnyal szövetkező Jobbikot, itt méltatta a koronavírus-járványban hősként helytálló ápolókat és szintén a PS-en követelte, hogy fosszák meg magyar állampolgárságuktól a hazát eláruló momentumosokat, míg Bäck a Halhatatlanok napja című megemlékezésünkön szólalt fel korábban, az ’56-os hősök bátorságát hangoztatva. Vésey Kovács László és Ambrózy Áron most a csapat körül kialakult „k*rva nagy szubkultúráról”, a készülő lemezükről, az ún. nemzeti rockról és a környező államokban támadt nehézségeikről beszélgetett a két zenésszel, de persze a politikai kitekintés is belefért a programba.