Pesti Srácok

Hamarosan Magyarországon is gyártják a Sinopharm-vakcinát

Hamarosan Magyarországon is gyártják a Sinopharm-vakcinát

Menczer Tamás közösségi oldalán adta hírül, hogy megszületett az együttműködési nyilatkozat, amelynek értelmében Magyarországon is létrehozzák a szükséges kapacitást és infrastruktúrát a Sinopharm-vakcina gyártásához.

Menczer Tamás bejegyzése szerint megszületett az együttműködési szándéknyilatkozat, amelynek értelmében kevesebb mint egy éven belül Magyarországon is gyártásra kerül a Sinopharm-vakcina. Az államtitkár arról is beszámolt, hogy az együttműködés lehetőséget adhat Magyarországnak arra, hogy új mutáció esetén friss információkkal rendelkezzünk, és a hazai gyártásnak köszönhetően gyorsan és hatékonyan reagáljunk.

– írta bejegyzésében Menczer Tamás.

PestiSracok facebook image

Forrás: Facebook; Fotó: Facebook

Ajánljuk még

Huth Gergely: az ország jobbik részétől kérdezem, eltűrjük mi ezt?

Magyar ugar május 5.
Portálunk főszerkesztője reagált arra a példátlan megfélemlítési hullámra, amit a még meg sem alakult új kormány mögötti politikai hatalom indított. Huth Gergely bejegyzésében azt firtatja, hogyan történhetett meg, hogy eljutottunk oda, hogy hatósági intézkedések nélkül kényszerítenek embereket arra, hogy lemondjanak magánvagyonukról pusztán azért, hogy kielégítsék a leendő miniszterelnök bosszúvágyát.

A szerkesztett tartalom felelőssége és az érettségi

Magyar ugar május 5.
Tegnap történt, a Facebookon én is megemlékeztem róla, egy érettségiző lány, akit az Index interjúvolt meg, valami olyasmit mondott (az Index címadása alapján is), hogy a nehéz magyar érettségi a vesztes kormány bosszúja a fiatalokon. Ha valaki odakattint és megnézi a tegnapi posztomat, láthatja, nem az érettségi első napján átesett interjúalanyt bíráltam, hanem az újság címadásán háborodtam fel.