Pesti Srácok

Magyar Péter leköcsögözte a sajtót, a Telex pedig alá is húzta ezt | Keménymag Hobbista

Ki kellett dobatni a Hír TV munkatársát Magyar Péter rendezvényéről - írja Sajó Dávid, a Telex egyik legalávalóbb propagandistája. Helyesebben csak írta, mert közben rájött (vagy rászóltak), hogy ennek azért nincs túl jó üzenete a szabad és független sajtó felkent papjainak krónikájából. A mai Hobbista azért is lesz különleges, mert Heiter Dávidot, a kidobott újságírót látjuk vendégül, aki első kézből számol majd be a történtekről.

Magyar Péter a kezdetek kezdete óta 150 százalékon ég. Ezzel még elődjét, Márki-Zay Pétert is felülmúlja, aki a csak a ciklus utolsó évében tett számára kedvezőtlen előjelű tanúbizonyságot kognitív képességeiről. Ezzel szemben Magyar Péter a színre lépését követő 6-8 hónapban túlteljesítette az előző szalon-messiást. Már most lehazudta az összes csillagot az égről, sértegette a szavazóit, a sajtó munkatársait Dunába lökéssel fenyegette és még mindig nem derült ki, hogy milyen politikát kíván folytatni megválasztása esetén.

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.