Democrats gin this up every four years, then leave the people in misery, so that it pays off again the next election cycle. This is literally all Democrats have to offer. It’s their entire playbook. pic.twitter.com/VmjnAK2A39
— James Woods (@RealJamesWoods) June 12, 2020
Miközben a Black Lives Matter jegyében térdepeltetik a nem színesbőrű embereket az Egyesült Államokban és mélyfilozófiai fejtegetésekkel próbálják igazolni a magukat gondolkodóknak nevező marxista-leninista próféták, hogy boltokat fosztogatni tüntetés gyanánt teljesen normális jelenség, némi reményre ad okot, hogy akadnak olyan sztárok is, akik egészen másként értékelik a kialakult helyzetet. Ilyen például James Woods színészlegenda, aki a Twitteren közzétett videójában azt mutatja be, mi is történik valójában Amerikában. A híres színész a polgárháborús helyzet kialakulásáért egyértelműen a demokratákat teszi felelőssé.
Drámai felvételeket tett közzé a Twitteren James Woods, amerikai színész, aki autóból kamerázta le, mi történik Amerikában. A videóhoz fűzött kommentárban Woods azt írja: minden negyedik választási évben ezt csinálják a demokraták, akiknek mindezzel az a célja, hogy az embereket egymás ellen fordítsák, nehéz helyzetbe kerüljenek. Hozzáteszi: mindebből a demokraták profitálnak, akik játékszerként használják fel a választópolgárokat.
Mint ismert: több amerikai nagyvárosban komoly gondot okoz, hogy emberek ezrei fosztogatnak boltokat a rasszizmusellenes harc nevében és a rendőri erőszak ellen. Május végére kiderült, hogy a sorozatos rendbontások miatt drasztikusan leromlott az észak-amerikai nagyváros közbiztonsága, hatvanéves gyilkossági rekord dőlt meg ugyanis. Csak május utolsó napján 18 embert gyilkoltak meg, a hónap utolsó hétvégéjén, a háromnapos ünnepen 85 embert lőttek meg, 24-en haltak meg összesen; az áldozatok többsége fekete, a 85 ember között vannak diákok, szülők és középkorú munkások is. A rendőrség nagy figyelmet fordít a tüntetésekre, ami utat nyit annak az abszurd mennyiségű vérontásnak, amit május végén tapasztaltak. Május 31-én a segélyhívó vonalakra is sokkal több bejelentés érkezett, 15 ezer helyett 65 ezer hívást fogadtak a 911 helyi központjában – ismertette Max Kapustin, a Chicagói Egyetem kutatásvezetője.
Vezető kép: MTI/AP/Julio Cortez
Facebook hozzászólás
Facebook
Twitter
YouTube
RSS