Pesti Srácok

Megint el akarja venni a pénzünket a baloldal, most a tiszások tervezik a tarvágást

Szépen fel van minden építve a Tisza Pártnál a jövőt illetően, sokan mégis csodálkoznak és hitetlenkednek, pedig egyszerű a dolog. Tarvágás, sarcolás, a családi kedvezmények és befektetések megnyirbálása, pénzelvonás. És erről még papírjuk is van.

A Tisza Párt saját taposóaknáira lép rá, és miután leszakad ez-az belőlük, mintha mi sem történt volna, másra fogják a hiányzó végtagokat. Így volt ez eddig is, de a legutóbbi, 1300 milliárd forintos megszorítási csomagtervezet kiszivárgása után sem váltak szerényebbé. Ezért is mások a hibásak, ők semmiképpen sem. Így tehát a tarvágás, amire készülnek, az valójában nem létezik, mert erről hallgatni kell, ismerjük már a Tarr-logika alapvetéseit: először meg kell nyerni a választást, aztán bármit lehet. Na, most már egyre tisztábban látjuk, hogy mi ez a bármi. és nagyon nem kérünk belőle, ebből elég volt már a Gyurcsány-korszakkal bezárólag. A Karantén kibeszélőben ezt nem is hagytuk szó nélkül.

Tarr Zoltán és csapata tarvágásra készül.
Tarr Zoltán és csapata tarvágásra készül.
Fotó: Bodnár Boglárka

Tarvágás az egész nemzet ellen

Miközben ilyen vérbaloldali népnyúzó tervek kerültek napvilágra, az elvtársak tudják azt is, hogy van mit elvenni a magyar emberektől, az utóbbi 10-15 év ugyanis a tiszás jelölt-jelöltek is egyenesbe álltak, ám úgy látszik, ez mégsem elég jó nekik. De ha kibírták a magyarok a Gyurcsány-korszakot, majd kibírják ezt is, gondolják ezek az alakok. Meg hát nem is igazán érdekli őket az emberek sorsa, minden választás előtt megígérik a földi paradicsomot, ahol pedig hatalomra jutnak, mint Budapesten, valami elképesztő mélységbe süllyesztik a rájuk bízott területet és elkótyavetyélik a jószágot. Intő jel ez a sok elszólás, intő jel a kiszivárgott megszorító csomag, egyesek mégis csak legyintenek és azokat nézik hülyének, akik összerakják a nem túl bonyolult mozaikokat. A Karantén kibeszélőben végül az ukrán-orosz béke lehetőségéről is szót ejtettünk, valamint a Tisza Párt ukrán kapcsolatairól.

 

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!