Pesti Srácok

Szánalmas kis szellentésként eresztett le a Kulja-lufi

Szánalmas kis szellentésként eresztett le a Kulja-lufi
Takács Péter és Kulja András vitája.

A Kulja-lufi amúgy sem volt egy nagy durranás, alig volt benne levegő, az is büdös volt, de a karrierje így se tartott túl sokáig. Hiába fújta a zsebmessiás, csak a feje lett nagyobb tőle, nem a lufi, így még azt sem mondhatjuk, hogy valami elképesztő nagy csalódás érte a közvéleményt, amikor Kulja szánalmas kis sunyi szellentésként megadta magát a Takács Péter egészségügyi államtitkárral folytatott vita első pár percében. Utána már fújni sem volt mit, Magyar Péter mégis megpróbálta a lehetetlent és megpróbálta visszalapátolni a sz+rt a lóba. Nem sikerült.

Rengeteg szóvicc született már Kulabáról, hiszen tudjuk, hogy Kulja, a tiszás TikTok-orvos csúnyán leszerepelt az ATV-ben, amikor vita helyett ZS-kategóriás hollywoodi ripacsként próbált hatni a lelkekre. Az egészségügy azonban ennél többet kíván egy magát szakembernek nevező egyéntől, így még a saját berkekben is nehéz volt tagadni a brutális égést. Ez volt az a pillanat, amikor Magyar Péter kiállhatott volna a hívei elé és végre a valósággal szembenézve kimondhatta volna, hogy elkú@tuk, nem kicsit, nagyon. Megnyugtathatta volna a szektát, hogy majd keresnek hozzáértő valakit egy újabb casting során, aki tudni fog legalább alapszinten vitatkozni és lesz néhány információmorzsa az agyában. Nem így történt.

Kulja András a valóság elől is elbújik, de hazaárulásban Kollár Kinga szintjén van.
Kulja András a valóság elől is elbújik, de hazaárulásban Kollár Kinga szintjén van.

Valóságtagadás nullahuszonnégyben Kulja Bandiéktól

Mert ehelyett a zsebmessiás a netes trolljait és az álprofilos hadsereget, az összes robotot odairányította egy netes szavazásra, ahol megszavaztatta, hogy Kulja Bandi mégsem kuljta el a vitát, tehát megnyerte. Vagy a magából tökéletesen hülyét csináló Kulabá a legélesebb kés a fiókban - ami valljuk be, igencsak szánalmas - vagy a Kárpát-medence önmaga által felkent császára nem képes tényleg soha annyit mondani, hogy BOCSÁNAT. Bármi is történt, a valóságtagadás újabb elképesztő szintet ért el a szektánál, akik tényleg nem a szemüknek hisznek, hanem annak, amit Magyar Péter mond, még ha teljesen irreális és valóságtól elrugaszkodott is.

 

A Karanténvlog pedig nem hagyhatta szó nélkül az őrület újabb fokát, így alaposan kiveséztük Kulja elvtárs ostoba önleleplezését, amiből szokás szerint karikatúraszerű tartalom bukott ki, ám a helyzet szánalmassága és egyben komolysága álljon mindannyiunk előtt példaként, hogy mindig van lejjebb, és meg kell védenünk magunkat és az eredményeinket a sáskahadtól. A Karantén a Voks 2025 eredményeivel és az ukrán, valamint tiszás támadásokról is ejtett néhány szót, ne hagyjátok ki most sem az adást.

 

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!