Pesti Srácok

Kocsmai igazságok – A Pride megmutatta, hogy kiket is kell legyőzni 2026-ban!

Sok kérdés felmerül a szombati Pride-al kapcsolatban. Elegen voltak ahhoz, hogy ráébredjünk, nagyon kemény menetek állnak előttünk, de ez a nyugati társadalmak legerősebb őrülete a kommunizmus és a nácizmus óta. És benne van az Európai Bizottság sokszáz milliónyi eurója is ebben a tömegben.

 

Ez tömeg azonban csak elvétve tartalmaz új arcokat, ez volt maga az O1G koalíció mindig is. Szerintem komoly rendészeti siker, hogy rendben lement ez a nap, a rendőrség ura volt a helyzetnek a  “felvonulók” pedig, néhány tucat elmebeteg kivételével igyekeztek jól viselkedni, ha már tulajdonképpen egy törvényen kívüli felvonuláson voltak. De ettől még a woke őrület ellen harcolni kell, és bizony lehet, hogy legközelebb sokkal több erőt kell mutatnunk.  

Szabó Gergő és Bálint Botond a Kocsmai igazságokban. 

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.