Pesti Srácok

Lehallgatókészülékeket találhattak a szlovák egészségügyi minisztériumban

Lehallgatókészülékeket találhattak a szlovák egészségügyi minisztériumban

A lehallgatókészülékek felfedezéséről a Živé.sk oldal számolt be, amelyet a Ma7.sk idéz, hozzátéve: az információk szerint Lenka Dunajová Družkovská államtitkár asszony és még néhány minisztériumi tisztviselő lehetett a lehallgatás célpontja.

A portál arról is ír: sem a rendőrség, sem az egészségügyi minisztérium nem nyilatkozott a hírekkel kapcsolatban, a rendőrségi szóvivő ugyanakkor arra utalt, hogy nyomozás folyhat az ügyben.

Forrás: ma7.sk; Fotó: MTI/EPA/Stephanie Lecocq

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!