Pesti Srácok

"Szerencsétlen magyar nép extázisban ünnepelte ezt a szar magyar focit" - Vérlázító poszttal támad az Izraelbe áttelepült jogász

null

Miközben együtt vigad a magyar, nemzetünk tagjai éljenek bár a világ legtávolabbi szegletében, eufóriától túlcsordulva régen látott ismerősként örülnek az ismeretlennek, miután a magyar válogatott zsinórban másodjára is megmutatta, hogy ha valakinek akkor nekünk igenis megy a foci, és bizony a szombat esti Izland elleni döntetlennel vitathatatlanul visszapozicionáltuk magunkat a világ futballtérképére. De van egy ember ezen a Földön, aki nem hogy nem örül, de egyenesen szánalmasnak nevezi a meccset és a játékosokat. Számára a mai mérkőzés világosan megmutatta, hogy a fideszes politikusbűnözők sok száz milliárdnyi közpénzt dobtak ki az ablakon, értelmes célok helyett.

Szeretném bemutatni a fenti bevezető értelmi szerzőjét, dr. Dániel Pétert. Az Izraelbe áttelepült jogásznak van már a rovásán, de nézzük most mit alkotott:

PestiSracok facebook image

- olvasható Facebook kommentjében.

Az első meccsnél sem volt rest kifröcsögni gondolatait a Facebookra. Ebben Orbán Viktort diktátorként nevezte, a 2-0-ás osztrákok felett aratott magyar győzelmet pedig pitiánernek. Íme a komment kendőzetlenül:

Nem először pocskondiáz, sérteget... embert, országot, miniszterelnököt, magyart. Ahogy arról a PestiSrácok.hu beszámolt az alaptörvény elleni akcióiról és a Horthy-szobor megrongálásáról ismertté vált jogász ellen pár éve elfogatóparancsot adtak ki, mert nem jelent meg perének tárgyalásán. Rágalmazással vádolták, amiért az egyik közösségi oldalon becsmérlő megjegyzéseket tett Wittner Mária fideszes országgyűlési képviselőre. Az Izraelbe áttelepült jogász később a Kossuth téri, kormányellenes tüntetés kapcsán szólalt meg ismét a Facebookon.

Akkor a következőket írta,

Forrás: PestiSrácok.hu

Fotó: Facebook

Ajánljuk még