Pesti Srácok

Mosolyogva nézte a jobbikos képviselő, hogy stábunkat inzultálják a vele készült interjú után - PS-videó!

Inzultálták stábunkat a Jobbik egyik aláírásgyűjtő standjánál Pusztaszabolcson, múlt csütörtökön, miután Pintér Tamás országgyűlési képviselővel készítettünk interjút. Az aktivista szerint ugyanis provokáltuk a politikust azzal, hogy kérdéseket tettünk fel neki. Pintér Tamástól egyébként olyan "vegzáló" témában vártunk választ, mint például, hogy mennyi aláírást gyűjtöttek eddig és ki lesz a dunaújvárosi jelöltjük az önkormányzati választásokon, valamint miért fontos a Jobbik szerint az európai ügyészség felállítása, hiszen ez az egyik fő kampánytémájuk.

Pintér Tamás nem kívánt egyetlen kérdésre sem válaszolni, viszont az egyik túlbuzgó és látványosan felpaprikázott hangulatban levő helyi nő stábunknak esett, tettlegességgel fenyegetőzött, ezt pedig a Jobbik országgyűlési képviselője mosolyogva, szótlanul nézte. Csakúgy, ahogy az aláírásgyűjtésben résztvevő másik két férfi, akiknek mindezt annyira tetszett, hogy telefonra is vették a jelenetet. Ezután a bennünket inzultáló nő közölte, hogy feljelent bennünket, ha megjelenik róla bármi, mert nem járul hozzá, hogy mutassuk az arcát. Videónkból az is kiderül, hogy körzetében egyébként mit gondolnak Pintér Tamásról a helyi emberek.

A videót Jurák Kata és Ragács András készítette.

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Egy politikus fiaként nekem kétszer annyit kell teljesítenem, mint az átlagnak – Portrébeszélgetés Hoppál Hunorral (VIDEÓ!)

‎PS Riport 2023 február 25.
Beleszületett a politikába, hiszen édesapja a Fidesz országgyűlési képviselője, kultúráért felelős kormánybiztos, ennek ellenére őt a média most sokkal jobban izgatja, mint egy esetleges politikai karrier. Bár sokan azt gondolhatják, hogy éppen a családi háttér miatt számára az akadályok könnyebben átugorhatóak, éppen ellenkezőleg: mindig többet kellett teljesítenie másoknál. Ahogyan a politika iránti érdeklődését, úgy a zene iránti szeretetét is a családból hozza, ha teheti, zongora mellett kapcsol ki. Pécsett született, de tanulmányait már Budapesten végzi, és most úgy látja, hogy a jövőre vonatkozó elképzeléseit itt tudja majd megvalósítani a későbbiekben. A PS Portrék e heti műsorában Hoppál Hunorral, a Grund című műsorunk műsorvezetőjével beszélgettünk.

Kész Chicago! - Egymást dobták fel Az Akta kamerája előtt a háborúzó ercsi romák

‎PS Riport 2024 szeptember 12.
Ercsibe látogatott az Akta stábja - arra a Budapesttől fél óra távolságra fekvő településre, amit a helyi cigány családok háborúi és viselt dolgai miatt a magyar Chicagónak is tartanak. Néhány hete éppen azzal kerültek a hírekbe, hogy több tucatnyian estek egymásnak fényes nappal, puskákkal, pisztolyokkal, vascsövekkel. A történtek után a rendőrök 15 főt őrizetbe is vettek. Hogy mi történt arról merőben mást állít a két érintett népes család - mindegyik a másikat állítja be a támadónak, a felelősnek és nem csak annak. Az Akta stábját mind a két család, Baloghék és Gomanék is fogadták és beszéltek. Felvételeket, videókat adtak.

Egy szuverén ország azt tilt ki, akit akar – Legalábbis, ha Ukrajnáról van szó (Videó)

‎PS Riport 2024 március 8.
Míg hazánkat folyamatosan támadják "a sajtószabadság eltiprásáért", és Magyarországot előszeretettel nevezik diktatúrának, addig a fősodratú média szemében Ukrajna továbbra is a demokrácia mintabástyája. Szép is ez, különös tekintettel arra, hogy ennek a mintaállamnak a vezetése nem szívesen tűri meg, ha valaki igazat mond róla, legyen az a saját ellenzéki médiája, amelyet be-, vagy a külföldi sajtó munkatársai, akiket kitiltanak. Az ilyen "persona non graták" egyike Molnár H. Boglárka, aki azonban nem hagyta annyiban az ügyet.