Pesti Srácok

Vastag a bőr a hazaárulóknál: Karigeri debil haverja szerint Orbán Viktor feladta a magyar szuverenitást és kiárusította a hazát (Karantén-vlog)

Ugye mindenki emlékszik Karigeri debil haverjára, a kappanhangú csodagyerekre, Dorosz Dávidra. Ez a rém ugyanis még főpolgármester-helyettes is volt, de a tétlenség és ostobaság kombója még a komcsiknak is sok volt, ezért mennie kellett. Dorosz, aki az LMP-ben is csak kiscsicska volt, Karigeri mellett nagyra nőtt, de arrogáns böfögéseken kívül nem tudott egyebet hozzátenni Budapest (le)építéséhez, fröcsögni viszont igen jól megtanult Amerikában. A Karantén Tordai Bence közösségi oldalán vette észre a közös rettenetet, amit Dorosz és félkegyelmű haverja követtek el, hiszen Dorosznak volt képe arról beszélni, hogy Orbán Viktor kiárusítja hazánkat és megszünteti a magyar szuverenitást. Igen, az a Dorosz pöfékelt ilyen gusztusosokat, akit arra képeztek ki Amerikában liberális vízfejek, hogy bomlasszon, építse le a működő demokráciát és keltsen pánikot. De még ebben sem az igazi szerencsétlen, ezért mennie kellett. De adásunk nem feledkezett meg a mentorról, Karigeriről sem, aki bődületes mélyrepülésbe kezdett bornírt hazugságaival: most éppen arról posztolt kedvenc játszóterén, hogy Orbán Viktor ellopja a közvagyont. Tette mindezt úgy, hogy főnöke és szövetségese, Gyurcsány, valamint több párttársa 2010 előtt elherdálták, elkótyavetyélték a magyar nemzeti vagyont, amit pont az Orbán-kormányok szereztek vissza magyar kézbe sziszifuszi munkával. A Karantén lecsapott a szerszámkészítő komcsi polihisztorra, Korózs Lalira is, aki teljesen összekavarodott, de büszkén állította, hogy tíz évvel ezelőtt minden jobb volt, mint most. Végül nem hagyhattuk ki a momós nyálgépet, Hajnal Mikit sem, aki már annyira zöld, mint a libafos, de konkrétumokat most sem sikerül kipréselnie magából, valamint a DK aljas fröcsögőjét, Varga Zolikát sem, aki Dobrev tisztára nyalásán és ordas kamukon kívül nemigen tud mit megosztani a nagyérdeművel. Ütős és egyben vicces vloggal érkeztünk, ne hagyjátok ki!

A videót készítette: Szabó Gergő és Ragács András

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!