
Marco Rossi az elmúlt hónapokban hazánk egyik legelismertebb sportszakembere lett, ami a magyar válogatott Európa-bajnokságon mutatott játékának ismeretében egyáltalán nem meglepő. Most az olasz és a magyar olimpiai csapat teljesítményét is dicsérte a magyar labdarúgó-válogatott olasz szövetségi kapitánya.
Az olasz nemzetiségű sikeredző egy röpke pillanatig nem a labdarúgással, hanem az olimpiai játékokkal foglalkozott, az ötkarikás versengésen ugyanis a magyar és az olasz csapat tagjai egyaránt felejthetetlen pillanatokat okoztak neki, ezeket pedig nem is mulasztotta el megköszönni a kiváló eredményekkel hazatérő sportolóknak.
Köszönöm a magyar és az olasz csapatnak mindazokat az érzéseket, amelyeket adtak nekünk az Olimpiai Játékokon. Nagyon büszkék vagyunk rátok. Gratulálok!
– írta közösségi oldalán a szövetségi kapitány.
Forrás: Marco Rossi Facebook-oldala; Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt
Facebook hozzászólás
ERZSI
2021-08-11 at 07:08
Rendes ember, biztosan a felesége is az.
Reális, jó érzésű és törekvő ember, mint egy normális magyar ember!
khm
2021-08-11 at 06:06
Megfertőződött.
A végén még jó Magyar Ember lesz belőle. 🙂 Helye van közöttünk.
Oláh Csaba
2021-08-11 at 00:44
Éljen az olasz-magyar barátság!
Marco Rossi urat soha nem felejtjük el.