Pesti Srácok

Mi történhet még a Karácsony Gergely vezette Budapesten? – Ferencvárosban a szökőkútban mossák a kukákat

Mi történhet még a Karácsony Gergely vezette Budapesten? – Ferencvárosban a szökőkútban mossák a kukákat

A IX. kerületi Markusovszky tér közelében elhelyezett kukákat a közterületen található kútban mossák ki – hívta fel a figyelmet a Metropol. Az ilyen tevékenység komoly járványügyi kockázattal jár.

Elképesztő jeleneteknek lehetett szemtanúja az, aki mostanában Ferencvárosban jár. A magát függetlennek mondó Baranyi Krisztina vezette kerületben ugyanis a kukákat a közterületen található kút vízében mossák ki.

A Metropol megkérdezte Bense Tamás háziorvost, aki felhívta a figyelmet, hogy a szemeteskuka kimosása elkülönülten kell hogy történjen, tekintettel arra, hogy abba nagyon sok minden kerülhet bele, ugyanakkor egészségügyi, járványügyi kockázata is van.

Forrás, fotó: Metropol
PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Jönnek a Tisza hiénái – Ezért hurcolják meg Bayer Zsolt feleségét

Magyar ugar május 24.
A hiéna egy dögevő állat. A dögevők jellemzője, hogy kivárják, míg a ragadozó elejti a prédát, majd a lecsapnak a maradékra. Ilyen dögevők azok, akik a Tisza győzelmét arra akarják használni, hogy ilyen-olyan előnyökhöz jussanak az utólagos hazudozásukkal. Most éppen Bayer Zsolt feleségére kívánnak lecsapni ezek a hiénák. A publicista azonban nem ijedt meg tőlük, és véleménycikkben mutatja be a dögevők működését.