Pesti Srácok

Migránsokat inzultáltak Stockholmban

Migránsokat inzultáltak Stockholmban

Egy nagyjából 100 fő körüli csoport vonult fel a svéd fővárosban még péntek éjjel. A résztvevők maszkot viseltek, és mindenkit molesztáltak aki menekültnek nézett ki – hangzott el a köztévében szombaton.

A Stockholmban tartózkodó tudósító azt is hozzátette, nincs sérültje az incidensnek. A svéd rendőrök nagy erőkkel vonultak ki a főtérre és kiszorították az ordibáló tömeget. Végül egy embert vettek őrizetbe. Feltételezések szerint az éjszaka történtek egyfajta válasz a hét elején történt tragédiára. Hétfőn egy 15 éves szomáliai fiatal halálra késelt egy 22 éves menekültszálláson dolgozó fiatal nőt.

A M1 beszámolójában elhangzott az is, hogy egy svédországi szélsőséges csoport egy Facebook-bejegyzésben az ország "kipucolásáról" írt.

PestiSracok facebook image

Forrás: hirado.hu

Fotó: media.breitbart.com

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.