Folytatódik a Soros-hálózat turnéja a választásokra készülő, erős patrióta pártokkal bíró országokban. Az Action for Democracy nevű ügynökszervezet Magyarországon is megtette, amit lehetett, amire tehetsége volt, szinte korlátlan pénzből. Valószínűleg a globalista pártok itteni, megsemmisítő fiaskója még inkább ösztönző a nyílttársadalmi erők számára, hogy most Olaszországban, aztán majd jövőre Lengyelországban, majd a brazil és török elnökválasztáson viselkedjenek úgy, mint akik jobban tudják az ország népénél, hogy mire van szüksége az országnak.
A helyzetet alaposan átrendező győzelem néz ki az olasz jobboldalnak a hétvégén esedékes parlamenti választásokon, még a kétharmados siker sem kizárható az előzeted felmérések alapján. A progresszív globalista baloldalt nem úgy ismerjük, mint amely tétlenül szokta nézni a saját térvesztését, úgyhogy a jelek szerint Itáliában is magasabb fordulatszámra kapcsolták a szokásos „civil” szervezkedést. A Karácsony Gergely tanácsadójaként nyilvánosság elé lépett, sőt, a tavaly megálmodott Karácsony-kormányban külügyminiszternek szánt Korányi Dávid vezetőként bábáskodott az Action for Democracy nevű ügynökszervezet megalapításánál; most ez a szervezet pénzeli az olasz baloldalhoz köthető „civileket”.
Guruló dollárok
Meglepetés nincs ebben, hiszen az ilyen álcivil szerveződéseket pont erre a célra hozták létre. A magyar választásokba is megpróbáltak beavatkozni: Márki-Zay Péter rendkívüli tehetséggel maga vallotta be, hogy a kampányban százmilliókat kapott külföldről az Action for Democracyn keresztül, de még a választások után is gurult Soros-dollár a Mindenki Magyarországa Mozgalomhoz. A baloldal bukott messiása szerint ők nyugodtan fogadhatnak el külföldi pénzt, mert ők nem párt – innen nézve legalábbis furcsa, hogy Márki-Zay külön frakciót akart az MMM-nek is az új Országgyűlésben. Az Action for Democracy ezzel párhuzamosan a Karácsony Gergely által létrehozott, azóta a köd homályába veszett 99 Mozgalomnak akár 500 millió forintot is lepottyanthatott egyes becslések szerint, ám a magyar választásokba való beavatkozás vádját mégis „hagymázas összeesküvés-elméletnek” nevezte a Soros-féle kifizető- és castingügynökség.
Giorgia Meloniék számára akár biztató hír is lehet, hogy a magyarországi globalista politikai blokkba beleöntött milliárd forintos nagyságrendű Soros-pénzzel csak a Fidesz újabb kétharmadát, továbbá a hazai marketingügynökségeket és nyomdaipari cégeket sikerült megtolniuk. Mindenesetre az Action for Democracy most áthelyezte a rettegése fókuszát az új megbízatás értelmében:
Olaszországot közvetlenül fenyegeti a szélsőjobboldal, amely arra készül, hogy nyilvános népszavazás nélkül változtassa meg az alkotmányt. Ezért most rajtuk van a sor, hogy minden eddiginél jobban küzdjenek a jogok védelméért és az általunk kívánt változásért. Már láttuk, mi történt Brazíliában, Magyarországon és az Egyesült Államokban, amikor a civil mozgalmakat elöntötte a gyűlölet hulláma. Össze kell fognunk, hogy megakadályozzuk, hogy ugyanez megtörténjen Olaszországban!
Mindenki náci, aki nem globalista
Semmi új nincs ebben, idehaza már csak ásít a nép az ilyen álrettegéseken; Nyugaton talán még újszerűbben hat, hogy minden és mindenki szélsőjobboldali, sőt, lehetőleg náci, ami/aki nem a globalista, nyílttársadalmi toposzokat visszhangozza önfeledten.
Az ügynökség azt is közölte, mely olaszországi baloldali kötődésű szervezeteket tömi meg a kampány végére. Az összeg méretét nem közölték, de a magyarországi példa alapján több millió eurót valószínűsít a Magyar Nemzet cikke. Az egyik támogatott szervezet, a Progressive Acts fejlett technológiai szolgáltatásokkal végez politikai mozgósítást, az adománygyűjtéstől kezdve a petíciókon át a hírleveles marketingig, vagyis pártok és politikusok kampányát szervezik, menedzselik a digitális térben. Vagyis az így túlzás, hogy pártok és politikusok kampányát, hiszen csak a globalista baloldali Demokrata Párt (PD) kampányát tolják, és azt is csak a választást eldöntő csatatér körzetekben.
Bajnai és Ficsor nyomdokain
Biztos csak véletlen egybeesés, hogy a Bajnai Gordon és Ficsor Ádám által jegyzett DatAdat Professional Kft. gyakorlatilag ugyanezzel foglalkozik magyar közegben, amerikai demokrata párti knowhow-t használva.
Aztán ott a Voto Dove Vivo (Szavazok, ahol élek) nevű szervezet, amely a lakhelyüktől távol szavazni kívánó olaszokat támogatja; például segítenek nekik a választókörzetek közötti átjelentkezés bürokratikus folyamatában. Szintén érdekes egybeesés a magyarországi baloldal módszertanával. Ugyanez a szervezet elégedetlen a választási rendszerrel is (hol is találkozhattunk már ilyesmivel…?), és a levélszavazás intézményének megreformálását akarja a baloldali pártokkal keresztülverni az olasz parlamenten. Jó látni, hogy az amerikai Demokrata Párt ennyire elégedett a saját szellemi teljesítményével, hogy bátran exportálná is az egész világ által körberöhögött, banánköztársaságba illő eljárását.
Csatatérállamok
Az egyetlen magánszemély, akinek saját külpolitikája van – így méltatta a globalista pénzügyi elit üzenőfüzete, a Financial Times az általa 2018-ban az év emberének választott Soros Györgyöt, ezt az „igazságtalanul démonizált”, amúgy „ártalmatlan”, „jóságos öreg bácsit”. Látszik, hogy az FT vette magának a bátorságot igazat mondani, hiszen a milliárdos társadalommérnök Action for Democracy ügynöksége nemcsak Magyarországon és Olaszországban keveri a lapokat, hanem Brazíliában, Lengyelországban és Törökországban is tolja a globalista baloldal szekerét külföldi pénzből. Vagyis beavatkozik a választásokba. Az országválasztások sem véletlen művei; maga a szervezet szerint is ezek azok a
csatatérállamok, ahol leginkább veszélyben van a demokrácia.
A globalista–magyar frazeológiai szótár szerint ez azt jelenti, hogy ezek az országok kormányzati szinten túlságosan ragaszkodnak a saját identitásukhoz, elfogadhatatlanul ellenállva a globalista, nyílttársadalmi agymosásnak. A szóban forgó országok mindegyikében tartanak, illetve tartottak idén vagy jövőre.
Magyar Nemzet nyomán
Facebook
Twitter
YouTube
RSS