Pesti Srácok

Petíciót indított Wittner Mária és '56-os szabadságharcos társai a PestiSrácok.hu és a Pesti TV fennmaradásáért

null

A PestiSrácok.hu és a Pesti TV tevékenységükkel, hírmagyarázatukkal, műsor-összeállításukkal kifejezik 1956-os szabadságharcunk eszményeit, a vélemény- és sajtószabadságot, az igazmondást, a hazaszeretet értékeit – fogalmaznak a CitizenGO életvédő civil szervezet honlapján indított petíciójukban Wittner Mária, Cey-Bert Róbert Gyula és Varga János 1956-os szabadságharcosok, akik indoklásukban kiemelik: "a PestiSrácok.hu tízéves fennállása alatt rendkívül sokat tett a nemzeti értékek népszerűsítéséért, a magyar lélek megerősödéséért".

Portálunk nemrégiben beszámolt arról a levélről, amelyben Wittner Mária, Cey-Bert Róbert Gyula és Varga János 1956-os szabadságharcosok támogatásukról biztosították a PestiSrácok.hu és a Pesti TV munkatársait, kifejezve reményüket:

A levél nyomán Cey-Bert Róbert az '56-osok nevében petíciót is indított a CitizenGO életvédő civil szervezet honlapján, ahol többek közt így fogalmaznak:

PestiSracok facebook image

Amennyiben kifejezné szolidaritását stábunkkal, azt a petíció aláírásával is megteheti, amelyet ITT érhet el.