Pesti Srácok

Hadházy már most választási csalásokról beszél

Ha kedd, akkor a szokásos fővárosi tüncizés és a Ferenciek tere jut az eszébe lassan az embernek először. Pedig a hét második napjának nem erről kellene szólnia, főleg nem Hadházy Ákosról.

Hadházy Ákos azonban maroknyi híveivel nem adja fel és egyre meredekebb állításokkal szórakoztatja az alig hatvan fős publikumát. Most éppen a választási csalásokról beszélt és arról, ha veszíteni fognak, akkor sem adják fel.

Hadházy
Hadházy Ákosért trombitált Szabó Bálint

Hadházy Ákos választási csalásokról beszélt

Hadházy szerint a választási csalások már zajlanak, arra nem kell várni. Ehhez hasonló magvas gondolatokkal szórakoztatta a nagyérdeműt ismét az egykoron szebb napokat megélt képviselő. 

 

Ajánljuk még

Nagyon súlyos, sötét dolgokról írok - Mező Gábor az első novelláskötetéről, régi és új ügynökökről (PS-videó)

‎Polbeat 2024 szeptember 10.
Nagyon súlyos, sötét történetekről írok. Gondolom nem meglepetés, hogy a XX. század második feléből. Azért dolgozom, hogy valamennyire tanuljunk a múltból, és ne menjünk bele ugyanazokba a csapdákba, amikbe korábban. Erre vonatkozik a cím, hogy Az ördög van odakint. Az ördögöt valahogy kívül kell tartanunk, nem szabad beinvitálni a házunkba. Ugyebár csak akkor tud bejönni, ha meghívjuk - mondta Mező Gábor kutató-író első novelláskötetéről, Huth Gergely kérdéseire.

Itt a nagy antifa-széljobb vita a Polbeatben: "Nefelejcs" Gergő vs. Lipták Tamás, csütörtök 18 óra, R56!

‎Polbeat 2025 május 29.
Szélsőbal nincs, de igény az volna rá - írta Varga "Nefelejcs" Gergő hét éve a Tett blogon. Nem kellett sokat várnia, hogy a folyamatosan tüzelt antifa csoportok végül radikalizálódjanak, elég csak az Ilaria Salis-féle, 2023-as budapesti terrortámadásra gondolni. Varga "Nefelejcs" Gergő, aki a marxista portál, azaz a Mérce munkatársaként, a Vörös Szittya vlog arcaként és mindenek előtt antifa szervezőként ismert, elfogadta a PestiSrácok felkérését, hogy a másik nagy közéleti szubkultúra, a nemzeti radikálisok emblematikus képviselőjével, Lipták Tamással, a Jobbszélső Telegram csatorna szerkesztőjével, a Magyar Jelen szerzőjével megmérkőzzön a Polbeat nyilvános felvételén, május 29-én, csütörtökön, 18 órától, az R56 Sörözőben. Mérkőzésvezető: Huth Gergely és Kertész Dávid.