Pesti Srácok

Ferencváros: bemutatkozott Csercseszov és stábja

Ferencváros: bemutatkozott Csercseszov és stábja

Keddtől megkezdi a tavaszi felkészülését az FTC magyar bajnok férfi labdarúgócsapata. A Ferencváros futballcsapatának élére decemberben kinevezett új vezetőedző, Sztanyiszlav Csercseszov 2022. január 3-án, hétfőn visszatért az FTC-MVM Népligeti Sportközpontba. Az orosz szakember nem egyedül érkezett, vele tartottak ugyanis leendő segítői is.

A Fradi tavaly decemberében kinevezett orosz vezetőedzőjének stábja a következő szakemberekből fog állni: Miroszlav Romascsenko másodedző, Gintaras Stauce kapusedző, Vlagyimir Panyikov és Paulino Granero erőnléti edzők, valamint Eduárd Cgojev orvos, akiket délután maga a szakvezető vezetett körbe az edzőközpontban. Ezt követően a Csercseszov-stáb találkozott a futballcsapat további stábtagjaival is.

Az orosz vezetőedző már most nagyon népszerű az Üllői úton. A napokban megkezdődik a közvetlen felkészülés is a tavaszi idényre. Fotó: Fradi.hu

Később a labdarúgók is megérkeztek, ők azonban a „nulladik napon” még nem ismerkedtek meg Sztanyiszlav Csercseszovval. Az ünnepi pihenő után visszatérő játékosok átestek a kötelező koronavírus-teszten és a mai naptól kezdve máris megkezdik a felkészülést a 2021/2022-es idény tavaszi szakaszára. Kedden további orvosi tesztek, majd az első közös tréning vár a csapatra. A szerdai napon ismét tréningezni fog a csapat, majd csütörtökön Csercseszov megtartja első nyilvános hazai sajtótájékoztatóját, amiről természetesen a PestiSrácok.hu is beszámol majd.

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!