Pesti Srácok

A gázos motoros esete a fütyikével

A gázos motoros esete a fütyikével

Nem gondoltam volna, hogy a mai napon valami képes lesz így feldobni, de tényleg. A hazai internet világa boldogan lubickol a latextangás főmotoros egyedülálló képein melyen rudat és brét egyaránt políroz a szerencsétlen. Kettős az öröm, mert a szerencsétlen Jeszenszky Sándor főmotorosnak nyilván annyi és egy bambi (ha van gusztusotok hozzá, nézegessétek csak a bránerverős képeket az itteni linkeken), az egyszeri szemlélőben pedig erősödhet a régi gondolat, mely szerint ezek a szélsőjobbos, kamunáci egyedeknél az agyi torzulás hátterében a szerencsétlenül alakuló nemi élet állhat. Vidáman tesszük majd emlékezetünk polcán a pornós gárdista kiscsaj mellé daliás testalkatát és a női latexbugyiban is csak sejthető kis fütyikéjét. Sanyikám, te már biztosan nem leszel háromlábú suszterszék a rosszabikos névjegyzékben

PestiSracok facebook image

Valószínűleg motorozni is a szivárványmotorosokkal fog a közeljövőben, mert a jóravaló nemzeti motoros nyilvánvalóan egy macsó, aki most ugyanúgy csapkodja a térdét a röhögéstől, mint bármelyik rabbi, amikor kiderült a jobbikos alelnök Szegedi Csanádról, hogy zsidó. Ám ezzel nincs vége. A hab a tortán első része megérkezett hozzánk, Jeszenszky magyarázza a tangát és a táncosrudat. Miközben izzadó felsőtesttel várjuk a nagytestvér Jobbik közleményét (mert mégiscsak a Jobbikkal szoktak vonulni a gázosok, meg azért a főmotoros is elnök volt náluk Újbudán), idézzük a Jeszenszkyt: „Kérem azokat a nemzeti érzelmű embereket, és akik régóta ismernek, vegyék észre, mi a célja a lejáratóknak ezzel a jogsértő akcióval: szisztematikusan levadászni a becsületes és elkötelezett embereket. Azokat, akik potenciális veszélyt jelenthetnek számukra. Rajtunk múlik, hogy sikerrel járnak-e.” 


Egyfelől láthatjuk a képeken, hogy potenciális veszélyt nem fog jelenteni, másfelől érdemes elképzelni a nemzeti érzelmű emberek reakcióit. Szerintem turánista tangákra és árpádsávos swinger klubbokra lenne szükség. Gyártani kéne arcra csatolható nyolcasgolyókat is Vona Gábor képével. Esetleg valaki megírhatná végre, hogy a nemzetközi háttérhatalom hogyan tette szexháziállatává ezt a jobbik sorsra érdemes derék hazafit. A szebb jövőt köszöntést szex jövőt üdvözlésre kéne cserélni, amúgy is fogyóban van a magyar. Kovi felnőtt filmet forgathatna a témában, valamelyik valóvilágos gyerek biztosan jól tudná hozni ezt a tangás-motoros –magamhoz nyúlok formát. Daniel Cohn-Benditnek mindenképpen el kell küldeni ezeket az izgi fotókat, hadd lássa ő is, valójában mennyire lazák és nyitottak mindenre a hazai szélsőjobbos figurák. Mi pedig átlagemberek nyugodtan hátradőlhetünk. Mert balról a gengszterekkel üzletelők, szélsőjobbról meg Szodoma és Gomora mosolyog ránk. Lehet sírni is, de egyszerűbb teli szájjal röhögni. Egészségünkre.

Jeszenszky Sanyi, itt éppen ruhában. A moci ezek után nyilván mehet a garázsba... :)))))))

Ajánljuk még

Éles lőszerek és beütött, csuklyás alakok a tévészékház ostrománál – Császár Attila volt a Polbeat vendége

‎Polbeat 2023 március 11.
Hiába híresztelték az ellenkezőjét, azaz, hogy a 2006. szeptember 18-i tévéostrom idején a Hír TV és a mögötte állók szándékosan irányították a tömegeket, valójában mi oda mentünk, ahol a drámai események zajlottak, még a közvetlen feletteseinkkel sem volt idő egyeztetni róla. Gyűjtöttük az információkat az utca történéseiről, megvolt a technikánk, hogy ország-világ élőben követhesse azokat, tehát (sajnos egyedüliként a magyar médiában) a munkánkat végeztük – mondta a Polbeatben a Nézőpont Intézet Jótollú Magyar Újságíró-díjával frissen kitüntetett Császár Attila, aki az MTVA-nál, a Hír TV-nél és az Echo TV-nél végzett bő három évtizedes riporteri, szerkesztő-műsorvezetői munkájával érdemelte ki a kuratórium elismerését. Huth Gergely a műsorban lejátszotta azt az először a PestiSrácok.hu-n bemutatott, drámai belső rádiófelvételt, amelyen a lángoló tévészékházban minden bizonnyal szándékosan magukra hagyott rendőrök kiabálnak kétségbeesetten. Császár Attila válaszul kifejtette sok év oknyomozó riporteri munkája révén megalkotott teóriáját Gyurcsányék akkori, ördögi tervéről. Stefka István pedig a közös médiaháborús élményeket elevenítette fel "Csaszival", hiszen mindketten megtapasztalták, hogy milyen a sajtószabadság "balliberális" módra, amikor 1994-ben a visszatérő MSZP–SZDSZ-hatalom úgy rúgatta ki őket azonnali hatállyal a Magyar Televízióból, hogy még a hivatalos vezetőváltást sem várták ki.

A patriotizmus maga a lázadás - Lajkó Fanni és Szűcs Gábor a Polbeatben

‎Polbeat 2024 december 16.
A mai világ arról szól, hogy egyáltalán ne legyenek nemzetek, ebben pedig a patriotizmus eszméje maga a lázadás. Nemigen maradt olyan uniós tagállam, ahol annyira hazaszeretők az emberek, mint mi, magyarok. Szerencsések vagyunk, hiszen Nyugat-Európában már kevert a társadalom, s lényegében nincs az embereknek nemzettudata - mondta a Polbeat című műsorunkban Lajkó Fanni, jogász az Alapjogokért Központ elemzője, aki másik vendégünkhöz, Szűcs Gábor jogász-elemzőhöz hasonlóan a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagja. Szűcs Gábor ugyanerről így fogalmazott: nem elég önmagában, ha politikusok állnak ki egy ügy mellett, "nekünk is meg kell mutatni, hogy mi a fontos, mert a mi életünkről van szó". Huth Gergely kérdéseire elhangzott az is: Magyar Péter csak epizódszereplő lehet, előbb-utóbb el fog bukni és ezt ő is érzi.