Pesti Srácok

Egyedül 2014

null



PestiSracok facebook image

Bajnai Gordonnal összemontírozott, reklámszerepre áhítozó statiszták képei lepték el az óriásplakáthelyeket. Együtt - üzeni a szlogen, miközben a főszereplővé kiemelt Bajnai Gordonról szól az egész. Sehol egy Karácsony, Jávor, Juhász vagy egy Szabó. Gordon mosolyog bűbájosan, szemei a szebb jövőbe révednek: lesz, lesz, lesz! Lesz itt még IMF-Magyarország.


Miközben Bajnai szövetségkötésről és hasonlókról mantrázott, körbevette magát az LMP mórickáival, a júdáspénzért bármire kaphatókkal, és a Milla Juhászával, mára kiderült: nincs itt szövetség, Bajnai egyszemélyes mókája ez az egész, az egész történet róla szól, a pislogásáról, az állítólagos szakértelméről, a Hajdú-Bét ügyéről, a szakszervezeti vagyon szétlopásáról, feltétlen, és megalkuvó EU- és IMF-barátságáról, a nagytőke kiszolgálásról.


Bajnai ahhoz is gyenge, hogy saját politikát vigyen. Innen-onnan összelopkodott, összeollózott neoliberlizmus van leöntve erejét vesztett Orbán-ellenes szósszal, pislogva, nyökögve, erőtlenül előadva. Gyengesége karakterében is tetten érhető: egy erőtlen, nyámnyila, ránézésre a faszát a saját seggében hordó pasas, aki az első szigorú szemöldökráncolásra eliszkol a sarokba.


Bajnai ettől függetlenül nagyon veszélyes: a gyenge, de eltitkolt ambíciókkal rendelkező sunyi ember mindig veszélyes. Nem tudni, mit akar igazán, és kinek a nevében, csak az látszik, valamit leplezve, de nagyon akar. Bajnai Gordonról nem tudjuk kit szolgálna, de a jelek arra mutatnak, nagytőkés barátait, a pénz urait. Az esetlen milliárdos újra a magyarok pénzére pályázik.


Bajnai Gordont hiába emeli az E14 a központba, attól még egy erőtlen, tartalmatlan, üres KISZ-aparattcsik maradt. A one men showhoz ugyanis komoly ember kell. Bajnai Gordon azonban maradt, ami volt: egy gyenge, víziók és gondolat nélküli aparattcsik.


Bajnai Gordon vezetőnek is kevés.

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.