Pesti Srácok

Két dolog derült ma ki az Átlátszó.hu-ról

  Először is is az, hogy

valószínű Soros darabra fizeti őket

, a minőség és a tények már átsorolódtak a másodlagos szempontok közé. Ha picit igényesek, és nem pusztán az "írjunk valami csúnyát a fideszesről" lenne a cél, akkor talán az

eredeti cikkben

megemlékezhettek volna arról is, hogy nem csak ingatlanvásárlás, hanem eladás is történt Simicskó papáéknál. Meg arról is, hogy Simicskó papáék nem csórók, és nem is az elmúlt 4-5 évben lettek jómódúak. A baloldali gondolkodásban a gazdag ember persze mindig is utálatos lény volt. Szóval ezen túl is léphetünk. A másik, és talán ez a lényeges az ügyben: Az átlátszós kis cukiságok eddigi életüket valamiféle

pihepuha burokban élhették le

PestiSracok facebook image

, ahol mindenki peace-love, és még a wc-ben is csillámunikornis-pukiillat terjeng. Meghallgatva ugyanis

a hangfelvételeket

, ha nekik ez az "elküld bennünket a vérbe", akkor jobb, ha soha nem hagyják el a belváros biztonságos miliőjét, mert súlyosan csalódni fognak a világban és az emberiségben. A Simicska-médiába pláne ne jelentkezzenek állásra, gecik.

Ajánljuk még

A patriotizmus maga a lázadás - Lajkó Fanni és Szűcs Gábor a Polbeatben

‎Polbeat 2024 december 16.
A mai világ arról szól, hogy egyáltalán ne legyenek nemzetek, ebben pedig a patriotizmus eszméje maga a lázadás. Nemigen maradt olyan uniós tagállam, ahol annyira hazaszeretők az emberek, mint mi, magyarok. Szerencsések vagyunk, hiszen Nyugat-Európában már kevert a társadalom, s lényegében nincs az embereknek nemzettudata - mondta a Polbeat című műsorunkban Lajkó Fanni, jogász az Alapjogokért Központ elemzője, aki másik vendégünkhöz, Szűcs Gábor jogász-elemzőhöz hasonlóan a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagja. Szűcs Gábor ugyanerről így fogalmazott: nem elég önmagában, ha politikusok állnak ki egy ügy mellett, "nekünk is meg kell mutatni, hogy mi a fontos, mert a mi életünkről van szó". Huth Gergely kérdéseire elhangzott az is: Magyar Péter csak epizódszereplő lehet, előbb-utóbb el fog bukni és ezt ő is érzi.