Pesti Srácok

Felbugyogott a zsiger a demográfiai fórum kapcsán

Felbugyogott a zsiger a demográfiai fórum kapcsán

Családjogi konferenciát merészelnek tartani Budapesten a következő címmel: Demográfiai Fórum. Na, ez ki is verte a biztosítékot libnyaféknál. A konferencia témája ugyanis annyiban összegezhető a libnyaf számára, hogy minden, ami nem ők.

Miért Rigó

Kirekesztettnek érzik magukat, mert oly módon feszítették ki a család fogalmi hálóját, amibe nem tudnak belekapaszkodni. Amiről lepotyognak. Ebből aztán hihetetlen hiszti kerekedett, olyannyira, hogy feltehetően a HVG szerkesztőségének be kellett szereznie a hányásbiztos klaviatúrát. Kedélyesen bugyog fel belőlük a zsiger.


Ilyen bajuk van a HVG-seknek többek között: „A Fidesz egy ideje következetesen elutasítja a bevándorláson alapuló népességgyarapítást, és a születésszám növelésével akarja a fenyegető népességfogyást megállítani.”
PestiSracok facebook image

A HVG ezt szakmai nonszensznek nevezi. Mi viszont belekérdezünk, milyen alapon nevezik szakmának az olyat, amelyik úgy érvel: Magyarországon ne vállaljanak gyereket az emberek, mert majd lesznek helyettük bevándorlók. Félretéve az iróniát: a HVG nem szakmai szervezetek,

hanem világvége-szekták véleményét tolmácsolja

. Egy olyan tökéletes önfeladásét, amelyik belenyugszik abba, hogy a liberális értékrend maximum egy pincsi gondozását nem tekinti genderfóbnak.


Van még olyan baja is a HVG-seknek, hogy az Orbán Viktor ilyeneket mond: „Más, kevésbé fontos témákra több pénz és figyelem jut, mint a gender témák, homoszexualiások házassága. Ezek kedves témák, de nem hoznak megoldást.”

Igen, kedves világvége-szektások és HVG. Kvázi a ti fizetésetek, és a mi életünk pocsékolódik el arra, hogy olyan huszadrangú kérdésekkel foglalkozzon a világ, mint a melegek házassága, a nemváltás, meg az önmagunk kifordításának alkotmányos joga. Ezt a témát csak ti tartjátok életben, a tüzénél egyedül ti melegedtek. Az elveitek betartása ugyanis egyenes út a kihalás felé. Ebben nem mindenki partner.


A legfőbb bajuk persze azzal van a HVG-seknek, amikor Orbán aszongya: "Minden alkalmat meg kell ragadnunk, hogy nyíltan és tabuk nélkül beszéljünk demográfiai kérésekről. Nap mint mit nap szembesülünk azzal, hogy vannak szavak az európai közbeszédben, amiket nem lehet kimondani."

Itt lényegében az üres bölcsőkről van szó. Ezekről azért hallgat Európa, mert

a HVG és a hozzájuk hasonló szektások belefojtják a szót azokba, akik a hagyományos értelemben vett családról és a hagyományos értelemben vett gyerekcsinálásról beszélnek

. Mit belefojtják, egyenesen kivégzik. Intellektuálisan intellektus nélkül. Falkatempóban. Azzal a válasszal, hogy az emberek már úgysem akarnak gyereket, mert olyan genderfree világban akarnak élni, amiről a HVG-sek ábrándolnak. Mindenki más meg retardált gondolkodású

valamifób

.

Majd a bevándorlók lesznek a mi gyerekeink. Róluk gondoskodhatunk, az ő pátyolgatásukkal hódolunk szülői ösztöneink előtt.

Hihetetlen, egy magát sajtóorgánumnak nevező ojjektum ennyire mélyre képes süllyedni erkölcsileg. És tulajdonképpen a semmiért. A nulláért. A köldöknézegetős, önkifordítós kipusztulásért. Hogy csak úgy élnek bele ebbe a világba, ahol a pénzt a Télapó tolja, és ahol az egyetlen feladat az, hogy másokat a normalitásuk miatt basztassanak.

Ajánljuk még

Magyar Péterben ott van mindaz a patológia, ami a nárcizmust megtestesíti - Hal Melinda a Polbeatben

‎Polbeat január 20.
Van egy olyan személyiségfogalom, hogy "nárcisztikus személyiségzavar". Nem Magyar Péter az egyetlen, aki ilyen jegyekkel érkezett a közéletbe, de nála ott van mindaz a patológia, ami ezt a problémát megtestesíti. A nárcizmusnak a Magyar-féle megnyilvánulása káros magára a társadalomra is. Hiszen amikor valaki elfogadja, hogy őt egyesek messiásnak tartják, az megalázása a hitnek, a kultúrának, a nemzetünknek és a történelmünknek - mondta a PestiSrácok.hu Polbeat című videóműsorában Hal Melinda klinikai szakpszichológus és közgazdász. Megjelent a nézők sorában a Lakatos-botrányt (Ábrahám Róbert közreműködésével) kirobbantó nevelőtanár is, aki arra várt választ, hogy egy ilyen brutális ügyben miért nem zár össze a szakma mellette?

Magyarics Tamás a Polbeatben: Trump kicsit igazított a külkereskedelmi mérlegen, ettől még nem dől össze a világgazdaság

‎Polbeat április 7.
"Donald Trump kiindulópontja az, hogy az Egyesült Államoknak óriási kereskedelmi deficitje halmozódott föl Európával, Kínával, Japánnal és más országokkal, azaz a fő piacokkal szemben, s szeretné ezt lefaragni. Kinyilvánította, hogy túl sokan élősködtek az Egyesült Államokon, és ez tovább nem tűrheti el" - mondta a PestiSrácok Polbeat című műsorában Magyarics Tamás, az ELTE emeritus professzora, a Közszolgálati Egyetem Amerika Kutatóintézetének senior főmunkatársa arra a kérdésre, hogy a büntetővámok kivetése után valóban bekövetkezik-e az armageddon a világpiacon, miként azt a teljes balliberális sajtó vizionálja. A professzor szerint esélyesebb, hogy ezt az amerikai nézőpontból logikus kiigazítást lenyeli, beárazza majd a világpiac.

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.