Pesti Srácok

A telefonbetyárkodás és a terrorizmus közötti szoros összefüggésről

Az a sztroti megvan, hogy egy Varsó mellett beszórakozott társaság bombariadóval poénkodott, és emiatt kiürítették a Modlin nemzetközi repülőteret. A lengyel rendőrök azonnal nyomozást indítottak, így derítették ki a telefonszámot és a címet, ahonnan a hamis bejelentés érkezett. A gyors intézkedésnek köszönhetően a Varsó melletti lakásba kiérkező nyomozók egy rakás hullarészeg embert talált – számszerint huszonegyet – akiket azonban csak a kijózanodásuk után tudtak kihallgatni. Amúgy keserű lehetett a másnap, mivel 8 évet is kaphatnak közveszéllyel való fenyegetés miatt.

PestiSracok facebook image

Na, és az megvan, hogy a kb. öt nappal ezelőtt egy rendőrségre érkező telefonhívás miatt ki kellett üríteni a budaörsi ikeát, meg a cipőboltokat. És az megvan, hogy még nincs meg, ki telefonált.

Csak azért, mert lehet minden bokorban terroristát sejteni, internetes támadásoktól rettegni, reggelenként végighallgatni Nógrádi sokadik helyzetértékelő beszédét, egyszóval lehet ennek a felfokozott pánik hangulatnak a lángját hírgallyacskák rőzséjével életben tartani DE:

valódi baj esetén pont olyan gyorsan fog dolgozni a magyar rendőrség, ahogyan most is.

A lengyel kollegákhoz képest öt nap. A mai dátummal számolva. És csak egy névtelen telefontól van szó.

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.