Pesti Srácok

ENSZ-határozatot, eljárást Brüsszelből és egy három megatonnás Ferge Zsuzsát Párizsra

ENSZ-határozatot, eljárást Brüsszelből és egy három megatonnás Ferge Zsuzsát Párizsra

Nézem a Youtube-on a videót, amin bizonyos agyilag alulfejlett angol szurkolók pénzérméket dobálnak gyerekeknek, hogy azok összeverekedjenek rajta. Olvasom alatta a kommenteket, melyek mindegyike az angolok primitívségét emeli ki. Érzem, valami kimaradt, nem teljes a kép. Ami hiányzik, az a gyermekszegénységről való álszent papolás, az integrációs-szakértők dühödt megszólalása, Paprikakinga, Párbeszéd Tímea, Ferge Zsuzsa és a többi retardált. Mert micsoda dolog, hogy a világ egyik legfejlettebb és leggazdagabb országában, ahol csak az EB-re érkezők sör formájában magukba döntik egy-egy afrikai ország éves költségvetését, NEM KÉPESEK KEZELNI A GYERMEKSZEGÉNYSÉGET???!!!!444!!4!!!!! Hollande az út szélén hagyta ezeket a gyerekeket, és amíg egyetlen egy gyerek is éhezik, ameddig egyetlen egy gyerek is arra kényszerül, hogy az út szélén kolduljon, ADDIG NE ÉPÍTSENEK STADIONT!!!!44!!4!! A meglévőket is azonnal le kell bontani, a meccseket meg játsszák le valami libalegelőn, de a köztársasági elnök kedvenc sportjára semmiképpen ne költsenek milliókat!!!!44!! Ameddig egyetlen egy kis pocak is korog, addig építsenek inkább kórházakat, költsenek többet az oktatásra és az egészségügyre, Hollande elnök úr pedig szégyellje magát!!!!!44!!!

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Magyar Péterben ott van mindaz a patológia, ami a nárcizmust megtestesíti - Hal Melinda a Polbeatben

‎Polbeat január 20.
Van egy olyan személyiségfogalom, hogy "nárcisztikus személyiségzavar". Nem Magyar Péter az egyetlen, aki ilyen jegyekkel érkezett a közéletbe, de nála ott van mindaz a patológia, ami ezt a problémát megtestesíti. A nárcizmusnak a Magyar-féle megnyilvánulása káros magára a társadalomra is. Hiszen amikor valaki elfogadja, hogy őt egyesek messiásnak tartják, az megalázása a hitnek, a kultúrának, a nemzetünknek és a történelmünknek - mondta a PestiSrácok.hu Polbeat című videóműsorában Hal Melinda klinikai szakpszichológus és közgazdász. Megjelent a nézők sorában a Lakatos-botrányt (Ábrahám Róbert közreműködésével) kirobbantó nevelőtanár is, aki arra várt választ, hogy egy ilyen brutális ügyben miért nem zár össze a szakma mellette?

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.

Magyarics Tamás a Polbeatben: Trump kicsit igazított a külkereskedelmi mérlegen, ettől még nem dől össze a világgazdaság

‎Polbeat április 7.
"Donald Trump kiindulópontja az, hogy az Egyesült Államoknak óriási kereskedelmi deficitje halmozódott föl Európával, Kínával, Japánnal és más országokkal, azaz a fő piacokkal szemben, s szeretné ezt lefaragni. Kinyilvánította, hogy túl sokan élősködtek az Egyesült Államokon, és ez tovább nem tűrheti el" - mondta a PestiSrácok Polbeat című műsorában Magyarics Tamás, az ELTE emeritus professzora, a Közszolgálati Egyetem Amerika Kutatóintézetének senior főmunkatársa arra a kérdésre, hogy a büntetővámok kivetése után valóban bekövetkezik-e az armageddon a világpiacon, miként azt a teljes balliberális sajtó vizionálja. A professzor szerint esélyesebb, hogy ezt az amerikai nézőpontból logikus kiigazítást lenyeli, beárazza majd a világpiac.