Pesti Srácok

A Jeremy Corbynra szavazás rövid története

Stephen Hawking ismét a minden lényegtelen hülyeségnek komoly felületet szentelő haladó sajtó pintopjára manőverezte magát azzal a hírrel, hogy a tudós-spiritualista Jeremy Corbynt és az ő Munkáspártját támogatja csütörtöki brit parlamenti választáson, ami kis lépés az emberiségnek, neki meg valami. "Azért szavazok a Munkáspártra, mert még öt év konzervatív kormány katasztrófa lenne az egészségügy, a rendőrség és más közszolgáltatások számára.” - mondja. Illetve mondja helyette a géphang, miközben mögötte az univerzum tágul (illetve mégsem, de nem ő, hanem az univerzum tévedett) a kivetítőn. De felmerül néhány kérdés:

  • Hogyan szavaz Stephen Hawking?
  • Hogyan megy be a szavazófülkébe Stephen Hawking?
  • Hogyan ikszel Stephen Haking?
  • Kit érdekel?
  • És mit csinál eközben az agy nélkül született kisfiú?

A híres tudós egyébként kicsit össze van zavarodva, hiszen néhány hete még azt mondta a munkáspárti jelöltről: „Corbynra katasztrófaként tekintek.” - miközben egyébként egyáltalán nem tud tekinteni senkire sehogyan, csak oda lehet fordítani. Ez végülis a kisebbik probléma, senki nem lepődhet meg, hiszen a tudós-spritualistáról legutóbb akkor hallhattunk, amikor valamiért nanoűrhajókat akart valami távoli bolygóra küldeni és bejelentkezett Obama elnökhöz is az ügyben, hogy intézzen neki valami kis fasza, kényelmes állást az ENSZ-nél, mint idegeninvázió-elhárító-szakember. De azt is mondta, hogy nincsenek földönkívüliek, amit megkontrázott később azzal, hogy mégis vannak. Persze nem a politika és a tudomány az egyetlen olyan dolog, amiben Mr Hawking szeret meredekeket gondolni: egy Jaguár

reklámban

például azt mondta, hogy ő maga is Jaguárt vezet, amit maximum úgy tudunk elképzelni, hogy a mestert felkötik gumipókkal a motorháztőre. Néhányszor felmerült bennünk a gondolat, mi lenne, ha Hawking legjobb barátja az agy nélkül született kisfiú lenne, akivel minden balhét közösen csinálnának. Lássunk erre egy példát: Hawking: Agy nélkül született kisfiú, menjünk szavazni! Agy nélkül született kisfiú:

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.