Pesti Srácok

"Ügyes lejáratási kísérlet" – ázsiai bérlájkolókat küldtek Kocsis Mátéra

"Ügyes lejáratási kísérlet" – ázsiai bérlájkolókat küldtek Kocsis Mátéra

Pénzért vásárolt ázsiai lájkolókat küldtek Kocsis Máté posztjaira, hogy aztán ezzel megtámadják a Fidesz frakcióvezetőjét.

Kocsis Máté Facebook-posztjában arról írt, hogy pont arra a posztjára küldték őket, amelyben megosztotta a Nemzeti Ellenállás Mozgalom által indított petíciót. Ebben ugyanis azt követelik, hogy az árulók tűnjenek el a közéletből.

PestiSracok facebook image

– jelezte a frakcióvezető.

Majd Kocsis Máté azt üzente: a hívatlan ázsiai lájkolókat kitiltják, és "felesleges volt pénzt költeni rájuk!"
Kiemelt kép: Facebook/Kocsis Máté
Ajánljuk még

Jönnek a Tisza hiénái – Ezért hurcolják meg Bayer Zsolt feleségét

Magyar ugar május 24.
A hiéna egy dögevő állat. A dögevők jellemzője, hogy kivárják, míg a ragadozó elejti a prédát, majd a lecsapnak a maradékra. Ilyen dögevők azok, akik a Tisza győzelmét arra akarják használni, hogy ilyen-olyan előnyökhöz jussanak az utólagos hazudozásukkal. Most éppen Bayer Zsolt feleségére kívánnak lecsapni ezek a hiénák. A publicista azonban nem ijedt meg tőlük, és véleménycikkben mutatja be a dögevők működését.