Pesti Srácok

Most légy észnél, Magyarország!

Most légy észnél, Magyarország!

Gyönyörű! Az ukrán soviniszta támadásokat éveken át tétlenül szemlélő Karácsony Gergely és csapata most a kárpátaljai magyarokért aggódik és tüntetést szervez az agresszió és "Orbán Viktor Putyin-barát politikája" ellen a budapesti orosz követség elé. Ráadásul az '56-osokra is hivatkoznak, érdemtelenül és szégyentelenül. Márki-Zay Péter pedig – aki pár napja még katonákat, fegyvereket küldött volna az oroszok ellen – most háborús cinkossággal vádolja a magyar kormányt, csakúgy, mint a vezérük, Gyurcsány Ferenc.

Ukrajna tragédiájáért Orbánt hibáztatni nyilván ormótlan hazugság. Tény, hogy az unió és Oroszország kapcsolatának normalizálása nem sikerült, de ez nem Orbán Viktoron és a Putyinnal tárgyaló európai állam- és kormányfőkön múlt. Valójában Ukrajna totális amerikai gyarmatosítása és kihasználása vezetett ehhez a szörnyű háborúhoz.

Az Egyesült Államok demokrata vezetése és mélyállami struktúrái mindvégig az Európát lehetetlen helyzetbe hozó háborúra játszottak és el is érték céljukat. Az ukrán nép pedig most szembesül vele, hogy vezetőik hiába szolgáltatták ki az országuk teljes gazdaságát, vagyonát és szuverenitását az USA-nak, segítségre nem számíthatnak, ellenben az orosz vérmedvét sikerült felbőszíteniük.

Ukrajna megtámadása semmivel sem indokolható, de mindenki láthatta, hogy Oroszország évek óta agresszívan védi biztonsági és gazdasági érdekeit a posztszovjet térségben, sok helyen a fegyveres beavatkozástól sem riadva vissza. Előre tudható volt, hogy az ukrajnai kisebbségek folyamatos terrorizálása és az ország amerikai támaszponttá alakítása robbanáshoz vezet. Persze mindannyian reméltük, hogy ez a robbanás nem lesz ekkora.

Tavaly volt harminc éve, hogy az utolsó orosz katonát is sikerült hazaküldeni Magyarországról. 1991. június 19-én szereztük vissza a szuverenitásunkat, az évfordulót a hazaszerető magyarok évről-évre megünneplik: ez A magyar szabadság (vagy függetlenség) napja. Orbán Viktor a tavalyi évfordulón ezt mondta:

Orbán Viktor és a Fidesz bő három évtizede következetesen küzd Magyarország szabadságáért, szuverenitásának megőrzéséért. Ha Ukrajna is ezt a példát, a nagyhatalmaktól való egyenlő távolság megtartását és az erős, nemzeti érdeket követő kormányzást választja, ma valószínűleg nem lángolnának a városaik és a reménybeli tűzszünet után nem kellene egy feloldhatatlan konfliktus árnyékából tervezni a holnapot.

Ha békét, fejlődést és nyugalmat akarunk, akkor pont nem a Gyurcsány-, Karácsony- és Márki-Zay-féle quislingekre, a magyarországi Zelenszkijekre kell bízni a jövőt, hanem a szuverén, a magyar érdeket következetesen képviselő jelenlegi kormányra! Soha máskor nem volt világosabb, hogy hova vezet az önfeladás! Talán azt sem nehéz belátni – még a Fidesszel kevéssé szimpatizáló szavazók számára sem –, hogy bár kötelességünk segíteni a háborús menekülteken és kárpátaljai nemzettársainkon, de ez nem a mi harcunk! A konfliktus brutális begyűrűzésétől, Magyarország belerángatásáról csak egy erős és független, okosan szövetkező nemzeti kormányzás tudja megvédeni a magyarokat.

Most légy észnél, Magyarország!

A vezető kép ma készült Harkovban és a török közmédia adta közre.

Karácsony Gergely mai felhívása
PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Vérrel írt üzenet, fegyverarzenál, eltévedt lövedék – Fokozódik a feszültség a déli határnál

Exkluzív 2023 szeptember 5.
Tovább súlyosbodott a helyzet a déli határunk szerb oldalán azóta, hogy Az Akta bemutatta a terrorista embercsempész bandák táborait, akiknek az egymással folytatott háborúja a helyi magyarok életét veszélyezteti. Ahogy riportunkban bemutattuk, afgán és észak- afrikai terrorista csoportok tanyáznak a Szabadka környéki erdőkben, sorozatlövő, gránátvető fegyverekkel és gránátokkal ellátva, és most már naponta vannak tűzharcok, lőnek és robbantanak, gyakran a lakóházak közelében. Ezek a bandák szervezik a napi több száz, Zágrábból a Délvidékre érkező illegális migráns továbbjuttatását. Az elmúlt napokban fokozódott az amúgy is tarthatatlan helyzet. A lövöldözések maradványait, lőszerhüvelyeket néhány tíz méterre a határtól százával találni – már a határon lőnek, miközben 300–400 fős csoportok invázióját irányítják neki a kerítésnek. És már nem létráznak: végigvágják a kerítést, azon tuszkolják át az embereket az akciót fegyveresekkel fedező embercsempészek. A PestiSrácok.hu számos exkluzív felvételt kapott a terroristákról és a felkutatásukra irányuló akciókról. Megtaláltuk a TikTokon az embercsempész bandák egymásnak szóló hadüzeneteit, különböző üzenetekkel ellátott videóit. Ezek a felvételek is jól mutatják, hogy elit terrorista csoportok háborúja dúl az embercsempész piacért, illetve területekért. A BIRN balkáni oknyomozó portálnak pedig a csoportok vezetőit is sikerült beazonosítania, és belső informátoraik által a területfelosztási harcok eseményeit is feltérképezték. Hat hónapon át tartó kutató-elemző munkájukból az is kiderül, hogy a marokkói és afgán bandák háborújához főleg Koszovóból albán bűnözői körök biztosítják a fegyvereket, méghozzá igencsak borsos áron.

Háromgyermekes postáskisasszonnyal, a pártklub kalandos múltú sztárjával bukott le Jakab Péter

Exkluzív 2021 november 24.
Háromgyermekes édesanya Molnár Enikő, Jakab Péter kabinetfőnöke, akivel lebukott a Jobbik elnöke – tudta meg a PestiSrácok.hu. Hétfőn a Bors hozott hozott nyilvánosságra egy videofelvételt, amelyen az látható, hogy Jakab egy budapesti lakásnál várja a nőt, majd széttárt karokkal rohan elé, másnap reggel pedig nagy körültekintéssel, együtt is távoztak a lakásból. Az azóta megjelent cikkek szerint Jakab autója többször is ennél a lakásnál parkolt és olyan fotó is nyilvánosságra került, amelyen a Jobbik elnöke egy bőrönddel érkezik a lakáshoz. Kedden pedig arról írt a Bors, hogy bár Molnár Enikő letagadta, hogy Jakab ezúttal is nála töltötte az éjszakát, később úgy menekítették ki a politikust a lakásból. Jakab Péter persze tagad és perrel fenyeget mindenkit, azt próbálja elhitetni, hogy csak munkakapcsolat fűzi a kabinetfőnökéhez, és egész éjszakákon át csak dolgoznak.

A játék ma sem volt igazán jó, de a győzelem végre megvan! – Barátságos labdarúgó-mérkőzés: Azerbajdzsán–Magyarország 1–2 (1–2)

Exkluzív 2025 június 10.
Megszerezte első idei győzelmét a magyar labdarúgó-válogatott, miután küzdelmes, de alacsony színvonalú mérkőzésen Bakuban legyűrte Azerbajdzsán válogatottját. Csapatunk nem játszott jól, helyzetkihasználásunk ma is csapnivaló volt, de pozitívum, hogy a győzelmet így is meg tudtuk szerezni, Varga Barnabás pedig közel egy év után ismét eredményes tudott lenni a válogatottban.