Pesti Srácok

Folytassa, Ferenc, vagy köszönjük, elég volt? - Rétvári vs. Gúr vs. Apáti villámvita!

Akárcsak a múlt héten, most is más-más politikai nézeteket valló politikusokat hívtunk villámvitára a parlament folyosóján. Szarvas Szilveszter ezúttal Rétvári Bence államtitkárt, KDNP-s képviselőt, Apáti Istvánt, a Jobbik honatyáját és Gúr Nándort, az MSZP politikusát csípte el egy hármas villáminterjúra, véleményütköztetésre. A beszélgetés apropóját Gyurcsány Ferenc múlt heti programhirdetése, a Demokratikus Koalíció pártelnökének Sokak Magyarországa című röpirata jelentette. A PestiSrácok.hu újságírója, riportere arra volt kíváncsi, a Magyar Szocialista Párt elutasítja-e Gyurcsány röpdolgozatát, és felhívását keringőre, egyáltalán felvállalnák-e újra a bukott miniszterelnököt, valamint hogy a Fidesz és a Jobbik mit szól ahhoz, hogy 2004 óta már a 22. programmal lép színre a DK vezetője. Folytassa, Ferenc, vagy köszönjük, elég volt? Pro és kontra 10 percben!

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.