Pesti Srácok

Mozgósítás, vagy gyilkosság, nekik egyre megy

Sebestyén József "mozgósítása", a "toborzók közt" a magyar ember gyilkosai
Sebestyén József "mozgósítása", a "toborzók közt" a magyar ember gyilkosai

Azon kétbites áldozathibáztató idióták számára, akik szerint Sebestyén Józsefet Orbán miatt ölték meg, javasoljuk, hogy nézzék meg a saját szemükkel, hogy mit csinálnak az ukránok a sajátjaikkal. Ezeknek az állatoknak, akik a "mozgósítást" végzik, egyre megy, hogy kit gyilkolnak meg.

Mozgósítás, így nevezte Rácz András, és így nevezik az ukránokat mosdató kretének azt a tömeggyilkosságot, amit a TCK (ukrán hadkiegészítő parancsnokság) pribékjei végeznek. Tömeggyilkosság igen, másnak nem lehet nevezni a kényszersorozás során végrehajtott atrocitásokat, amit bár kárpátaljai testvéreinket jobban kínozzák, mint bárki mást, hiszen az ukrán nácik őket találták meg a saját tőrdöfés-elméletükhöz, mindenkit érintenek az egész országban, származástól függetlenül. Rácz András kedvéért íme egy videó: 

Хроніка могилізації – írja a bejegyzés ukrán megosztója, és ezt jobban nem is lehet kifejezni, hiszen a lefordíthatatlan szójáték lényege, hogy a mobilizáció és a temető szavakat vonja össze. Egy temetés krónikája. Igen, így néz ki egy átlagos „mozgósítás” Ukrajnában, ahol egyes barmok szerint „nincs kényszersorozás, hiszen sorozás sincs”.

És ezeket az állatokat tartják igazi európaiaknak, őket tartják EU-ra érett civilizált országnak. A harmadik világ legsötétebb helyein tesznek így a hatóságok, nem Európában. És közben ezek a gyalázatos áldozathibáztató szemétládák még képesek rá, hogy a megzsarolt kárpátaljaiak kikényszerített vallomásaira hivatkozva védelmezzék az ukrán hatóságokat.

A kárpátaljai magyarok nem panaszkodnak – mondják, de azt már nem teszik hozzá, hogy hogyan is panaszkodhatnának pisztollyal a homlokuknál? Hogyan mondják el, hogy milyen atrocitások érik őket, mikor tudják jól, ha megteszik, akkor meghalnak, felgyújtják a házaikat, fiaikat férjeiket a TCK hóhérai verik halálra, vagy kiképzés nélkül küldik a frontra, hogy ott haljanak meg.

Hogy képesek védelmezni ezeket a vadállatokat?

 

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!