Pesti Srácok

Az alvilág titkai, politikai és bűnügyi oknyomozások, a hálózat felfedése (Az Ügy 21 órától a Pesti TV-n!)

Az alvilág titkai, a politikai és bűnügyi leleplezések és a Hálózat felgöngyölítése mellett komoly szakmai elismeréssel járó filmes alkotásokkal is gazdagítottuk a PS tárházát. Stefka István, Huth Gergely, Mező Gábor, Kerekes András, László Gábor és László Petra alkotásait számos díjjal jutalmazták. Nem volt könnyű összegyűjteni a többezer megjelent írásból azokat a bűnügyi témákat, amit a PestiSrácok.hu kiváló oknyomozói munkával tártak Önök elé. Halkan jegyeznénk meg, hogy a Portik-cikkekből vagy Boros Tamás teljes, filmre vett – elsőként itt közölt – vallomásából könyvet is lehetne írni. És volt más is: elsőként fújta be a szél a postaládánkba a Portik–Laborc-találkozók jegyzőkönyvét, vagy éppen a ragadós kezű főzsernyákok lefizetését rögzítő NVSZ-videót. És igyekeztünk virítani klasszikus oknyomozó újságírókként is, gyakorlatilag egy-egy füles alapján egész rémtörténeteket göngyölítve fel. És jártunk tanúskodni a Gyorskocsi utcába, miután a katonai titkosszolgálat és az ügyészség összeveszett egy cikkünk apropóján. S hogy még milyen leleplezésekkel rukkolt elő a PestiSrácok.hu az elmúlt tíz évben? Nézzük, sikerül-e összefoglalni ezeket egyetlen adásban... Az utolsóban, amit a Pesti TV-n láthatnak.

2012-ben indult a PestiSrácok.hu Huth Gergely és Szenvedi Zoltán vezetésével egy kicsi albérletből, ami ráadásul még le is égett. A kezdetben leginkább bűnügyi vonalon erős portál maroknyi csapata kemény munkával, saját befektetéssel, de annál nagyobb lelkesedéssel vágott bele a tényfeltárás rejtelmeibe, és valljuk be: nem volt egyszerű. Kaptunk hideget-meleget, azonban a számtalan fenyegetés, feljelentés, bírósági per sem tántorított el bennünket attól, hogy feltárjuk azokat a gazemberségeket, amelyek átszövik a közéletet.

Már az induláskor érezhető volt, hogy komoly ellenszélben kell dolgoznunk. A balliberálisok rögtön érezték: "ezek a srácok nem adják magukat egykönnyen". Lerántottuk a leplet a műkincskereskedelem útvesztőiről, csalásokról, megszereztünk vallomásokat, iratokat, hangfelvételeket, és a PS kutatómunkájának köszönhető számos olyan témával foglalkoztunk, amelyek a nemzeti-polgári oldal számára komoly aduászt jelentettek a választásoknál.

A név kötelez bennünket, büszkék vagyunk arra, hogy méltó módon képviselhetjük a Pesti Srácokat, őriztük a szabadságharcosok eszmeiségét és küzdöttünk vállvetve a bolsevik térhódítás ellen. Kollégáinkat verbálisan és fizikálisan is bántalmazták, mi azonban mindig kiálltunk egymásért – és másokért is.

PestiSracok facebook image

Mert mi vagyunk a PestiSrácok.

Operatőr: László Petra

Ajánljuk még

Európa rákjának nevezik a magyarságot, nyomorba döntenék a hazájukat: ez a mai magyar baloldal (Karanténvlog)

Karanténvlog 2022 november 26.
Amikor a Karantén hetente görbe tükröt tart a baloldal elé, szinte mindenre fel van készülve. A folyamatos ostobaság, rosszindulat és hazaárulás teljesen átlagossá és megszokottá vált, de az e heti történések még újabb szintet nyitottak meg a pokoli mélység bugyraiban. Brüsszelben egymást licitálva harcolt azért a magyar baloldal, hogy nehogy véletlenül a saját hazájuk jól járjon. Fröcsögtek, rikácsoltak, ki-ki saját habitusa szerint, de Cseh Katalin, a DK-s Molnár Csaba, és az exszoci Ujhelyi versenyt böfögtek a saját hazájuk ellen. Mert egy háborús helyzetben, energiaválságban, inogó európai gazdasági helyzet közepette egyetlen esélyük van, hogy a kondérhoz újra közel férkőzhessenek és ellopják, amit tudnak, ha összeomlást idéznek elő. Egy dolog egyértelmű: rajtuk biztos nem fog múlni, mindent megtesznek annak érdekében, hogy a magyaroknak minél nehezebb legyen, miközben a vörös bárók a kastélyaikban pöffeszkednek és kitartásra buzdítanak mindenkit, akiket bajba igyekeznek keverni. Miközben a háború miatt egyre nehezebb a helyzet, előbújnak a Komjáthi Imrék is, akik bődületes gyalázkodással igyekeznek a 2 százalékos MSZP-t még mélyebbre taszítani, de Pottyondi Edina is újabb magyargyűlölő gondolatokkal jelentkezett, ami szerinte vicces és gondolkodtató. Végül Orbán Viktor Nagy-Magyarország sálja, és a vele kötözködő momentumos Bedő Dávid is szóba került a vlogban, mert ezekről is karakán véleményünk van. Tartsatok most is velünk és iratkozzatok föl a PS Tv, valamint a Karanténvlog YouTube-csatornájára!