Pesti Srácok

Az Egységes Diákfront tagja bekötött szemmel demonstrálnak a Nemzeti Múzeum előtt, de a MÚOSZ sem hallgat

Az Egységes Diákfront tagja bekötött szemmel demonstrálnak a Nemzeti Múzeum előtt, de a MÚOSZ sem hallgat

A Mi Hazánk kezdeményezésére a 18 év alattiak nem látogathatják tovább a Nemzeti Múzeumban megtekinthető Nemzetközi Sajtófotó kiállítást, mert az sérti a gyermekvédelmi törvényt. Ezt Csák János kulturális és innovációs miniszter is megállapította. Az Egységes Diákfrontnak ez nem tetszett, ezért bekötött szemmel jelentek meg a Nemzeti Múzeum előtt, a Magyar Újságírók Országos Szövetsége (MÚOSZ) pedig közleményben tiltakozik a fotókiállítás nézőinek korlátozása miatt.

Ebben a szép időben nincs jobb dolga az Egységes Diákfront gyerkőceinek, mint demonstrálni a Nemzeti Múzeum előtt, mivel kiderült, hogy a World Press fotókiállítás egyes képei sértik a gyermekvédelmi törvényt, ezért azt 18 éven aluliak nem látogathatják. A kiállításon ugyanis a 2022-es év legfontosabb eseményeként jelenítik meg az "LMBTQ+-kisebbség elleni erőszakot", illetve a "meleg idősotthont" ábrázoló képsorozaton tekinthetik meg az odalátogatók például azt, hogy női ruhába és tűsarkúba öltözött férfiak rúzsozzák magukat. A diákok "A valódi gyermeknevelés a minőségi oktatással kezdődik!" címmel akcióznak a helyszínen és arra akarják felhívni a figyelmet, hogy oktatási reformra van szükség, valamint a kezükben tartják a 7IGEN-es alternatív népszavazás kérdéseit.

A MÚOSZ sem hallgat

A korlátozás nem tetszik a MÚOSZ-nak sem. Mint írják közleményükben:

PestiSracok facebook image

Majd hozzáteszik:

Forrás: MTI, ATV; Fotó: ATV

Ajánljuk még

Európa rákjának nevezik a magyarságot, nyomorba döntenék a hazájukat: ez a mai magyar baloldal (Karanténvlog)

Karanténvlog 2022 november 26.
Amikor a Karantén hetente görbe tükröt tart a baloldal elé, szinte mindenre fel van készülve. A folyamatos ostobaság, rosszindulat és hazaárulás teljesen átlagossá és megszokottá vált, de az e heti történések még újabb szintet nyitottak meg a pokoli mélység bugyraiban. Brüsszelben egymást licitálva harcolt azért a magyar baloldal, hogy nehogy véletlenül a saját hazájuk jól járjon. Fröcsögtek, rikácsoltak, ki-ki saját habitusa szerint, de Cseh Katalin, a DK-s Molnár Csaba, és az exszoci Ujhelyi versenyt böfögtek a saját hazájuk ellen. Mert egy háborús helyzetben, energiaválságban, inogó európai gazdasági helyzet közepette egyetlen esélyük van, hogy a kondérhoz újra közel férkőzhessenek és ellopják, amit tudnak, ha összeomlást idéznek elő. Egy dolog egyértelmű: rajtuk biztos nem fog múlni, mindent megtesznek annak érdekében, hogy a magyaroknak minél nehezebb legyen, miközben a vörös bárók a kastélyaikban pöffeszkednek és kitartásra buzdítanak mindenkit, akiket bajba igyekeznek keverni. Miközben a háború miatt egyre nehezebb a helyzet, előbújnak a Komjáthi Imrék is, akik bődületes gyalázkodással igyekeznek a 2 százalékos MSZP-t még mélyebbre taszítani, de Pottyondi Edina is újabb magyargyűlölő gondolatokkal jelentkezett, ami szerinte vicces és gondolkodtató. Végül Orbán Viktor Nagy-Magyarország sálja, és a vele kötözködő momentumos Bedő Dávid is szóba került a vlogban, mert ezekről is karakán véleményünk van. Tartsatok most is velünk és iratkozzatok föl a PS Tv, valamint a Karanténvlog YouTube-csatornájára!