• Home
  • Ps TV
    • Az Öreg
    • ‎‎ Dezse Vű
    • Mi kérdezünk
    • ‎ GEOrgPOLITIKA
    • Hardcore Hobbista
    • Grund
    • Különvélemény
    • Libz’z of TikTok
    • Karanténvlog
    • Kocsmai igazságok
    • ‎ Parkoló Hobbista
    • ‎ Polbeat
    • ‎ Politikai Pankráció
    • PS Videó
    • ‎ PS Riport
    • ‎ The Fair Right
    • ‎ The Right Brothers
  • Forró drót
  • Magyar ugar
  • Vezércikk
  • ‎ Orosz-ukrán háború
  • Világugar
  • Sport
  • Vesztegzár
PestiSrácok
  • Ps TV
    • Az Öreg
    • ‎‎ Dezse Vű
    • Mi kérdezünk
    • ‎GEOrgPOLITIKA
    • Grund
    • Karanténvlog
    • Kocsmai igazságok
    • Libz’z of TikTok
    • ‎ Parkoló Hobbista
    • ‎ Polbeat
    • ‎ Politikai Pankráció
    • ‎ PS Riport
    • ‎ The Fair Right
    • ‎ The Right Brothers
  • Forró drót
    • Nagy István: Brüsszel ismét hátrányos helyzetbe hozza a magyar gazdákat
    • Súlyosításért fellebbezett a kutyái hangszálát elvágó karcagi férfi ügyében az ügyészség
    • Tűzfalcsoport: Cseh Katalinék frakciója is érintett a brüsszeli korrupciós botrányban
    • Agrárkamara: munkacsoport alakul az ukrán gabona okozta terménypiaci krízis vizsgálatára
    • Köszönjük, Olivio! – Annyira biztos volt, hogy az ellenzék még az M1-es tömegbalesetet is ráhúzza Orbánra
  • Magyar ugar
    • Elindultunk lefelé és ennek még sosem örültünk ennyire – Itt a nagy infláció-körkép!
    • „Petőfi sorai nem kopnak” – Popzenészek és színészek idézik színpadra a költőt
    • „Egyenes út Baranyi diktatúrájához”– Szétesett a baloldali koalíció az ellenzékiség “laborjában”
    • Nem fellebbezett az ügyészség Budaházyék ügyében
    • A jobboldal fél vállalni az identitáspolitikáját, míg a baloldal bátran beleáll a sajátjába
  • ‎Orosz-ukrán háború
  • Vezércikk
    • Soros György a jegesmedvékért aggódik, miközben a véres háborún nyerészkedik
    • Lehet-e gyermekmesékkel küzdeni a gonosz ellen? – Putyin vs. Hága
    • Amerikai és globalista forgatókönyvek – Veszélyben a magyar médiaszuverenitás!
    • Uniót a történelmünkkel!
    • A DK talán nem tudja, hogy mindig van 134. nap?
  • A Hálózat
  • Sport
    • Kecskemét, a csodák csodája – a Vasas lassan elbúcsúzhat élvonalbeli tagságától
    • Svédország tiltakozásképpen nem rendez nemzetközi vívóversenyeket
    • Az álom véget ért, mégis jár a vastaps ezért a kupamenetelésért! – Labdarúgó Európa Liga-nyolcaddöntő: Ferencváros–Bayer Leverkusen 0–2 (0–1)
    • Újoncok egész sorát hívta be Marco Rossi az első Eb-selejtezőre
    • Bajnokiján is kikapott a Fradi, egyre nagyobb bajban a Fehérvár és a Vasas!
  • Világugar
    • Centiken múlott, de elbukott a francia kormány ellen indított bizalmatlansági indítvány – Következik Le Pen pártjának indítványa
    • Szijjártó az uniós külügyminiszteri csúcson: Ukrajna szembemegy a legalapvetőbb európai szabállyal – Magyarország nem vesz részt a lőszerszállításban (Cikkünk frissül)
    • Újabb Majdant akarnak kirobbantani az antifák, Párizs lángokban
    • Nagyot futott a közösségi médiában a Nemzetközi Büntetőbíróság kettős mércéje
    • Polgárháborús helyzet Franciaországban, belebukhat Macron kormánya
  • Blogok
    • ‎ 061.hu
    • Tutiblog
    • Aristo
    • Az Öreg Blog
    • Erdélyi levelek
    • Ki ette meg a misszionáriust?
  • Ps VIDEO
  • Szerzők
    • Bálint Botond
    • Füssy Angéla
    • Huth Gergely
    • Jurák Kata
    • Susanszky Mátyás
    • Szalai Szilárd
  • Facebook

  • YouTube

  • RSS

Forró drót

Az LMP kijelentette: Magyarország nem lesz akkumulátorgyártó nagyhatalom

Az LMP kijelentette: Magyarország nem lesz akkumulátorgyártó nagyhatalom
PestiSrácok.hu
2023-02-02
  
  

Miközben Németország azon igyekszik, hogy elektromosautó- és akkumulátorgyártó nagyhatalom legyen, idehaza az LMP furcsa ideológiai megalapozottsággal éppen azért küzd, hogy Magyaroroszág kiessen ebből a lehetőségből. Mint csütörtöki közleményükben fogalmaznak: „nem könnyű a dolgunk, mert a német autógyárak és az ázsiai akkumulátorgyárak összefogtak Magyarország leigázására, és ebben az Orbán-kormány készséges partner, a szennyező multinacionális tőke készséges szálláscsinálója”.

Az LMP nehezményezi, hogy a Külgazdasági és Külügyminisztérium olyan jogszabálytervezetet alkotott, amely megkönnyíti a magyarországi zöldtechnológiai beruházások megvalósulását. A zöldpárt szerint ez „pofon a helyi közösségeknek, akik szeretnék megóvni településüket, környezetüket”, mivel a jogszabálytervezettel „a kormány végleg átlép a helyi közösségek önrendelkezési jogán”. A párt szerint ezért is fontos az LMP országos népszavazási kezdeményezése, amely szerintük garantálná, hogy csak akkor épülhessen akkumulátorgyár, ha ezt a helyiek kifejezetten támogatják.

Mivel a párt agresszív aktivisták buszoztatásával eddig sikerrel lehetetlenítette el a debreceniek tájékoztatását a tervezett akkumulátorgyárról – amelyhez hasonló nemrég Németországban is épült az ottani zöldek hathatós támogatásával –, kérdéses, mennyiben őszinte az LMP kezdeményezése.

Forrás: MTI; Fotó: ATV

Facebook hozzászólás

  
  
Kapcsolódó témákakkumulátorgyártáselektromosautó-iparLMPnépszavazási kezdeményezés
36 hozzászólás

36 Comments

  1. kommunisták, a buta csőcselékkel kézen-fogva

    2023-02-04 at 09:52

    Azért kapott a FIDESZ kétharmados támogatást, hogy a magyargyűlölő, magyar-írtó, országkiárusító összefosás ellenzék labdába se rúghasson! Tessék az ilyen beruházásokat stratégiai beruházássá nyilvánítani, hogy még népszavazás se lehessen róla! A nép nevében 100 év alatt a kommunisták, a buta csőcselékkel kézen-fogva, egy középhatalmi országból, ami független tudott maradni iparilag és gazdaságilag is mindenkitől, mert rengeteg bányával, mezőgazdasági területtel, tengerparttal rendelkezett, egy semmi országgá tették!

    Válasz
  2. Az anyjukat is megb.sznák ha adnának érte pénzt!

    2023-02-04 at 09:51

    Ezek mind fizetett tüntetők, akik kiviszik magukkal tüntetni a buta fiatalságot az iskolákból, lásd tanártüntetések!
    Az anyjukat is megb.sznák ha adnának érte pénzt!

    Válasz
  3. Piszematyi

    2023-02-03 at 19:28

    LMP = Lehet Menni a Picsába! Rohadék liberális felforgatók!

    Válasz
  4. Orientál

    2023-02-03 at 18:05

    Ilyen Sorosék által fizetett hőzöngők nem hajlandóak közösséget szolgáló munkát végezni.

    Válasz
  5. Vélemény

    2023-02-03 at 15:29

    Minden híradásban azt halljuk, hogy az ellenzék rátapadt a civil szervezetekre, pedig ha jól megnézzük a dolgok hátternét, skkor az lehet látni, hogy az ellenzék az, aki mindezt a hőbörgést provokálja a lefizetett megmondó embereken és civil szervezeteken keresztül.
    Szóval az ellenzék a provokáló, a háttérben intézkedő.

    Válasz
  6. Judit

    2023-02-03 at 11:18

    A képen látható fazon közel van ahhoz hogy szívinfarktusban kerüljön a pokolba.!!! Ekkora ÖKÖRBORGYÚ SÁTÁNI ÁLLATOKAT.!!!Globalista-liberális-csőcselék.!!!

    Válasz
  7. Döme

    2023-02-03 at 10:30

    Ahhoz, hogy hitelesek legyenek a “tiltakozók”, előbb legyenek szívesek kivenni az akkumulátort a telefonjukból, a fogkeféjükből, a fényképezőgépükből, a zseblámpájukból, az autójukból, a porszívójukból, a biciklijükből, a rollerjukból, a balatoni motorcsónakjukból ……..
    Köszönöm.

    Válasz
  8. khm

    2023-02-03 at 09:34

    Szerintem ez NEM az lmp-től függ.
    Városkánk nomentumos tanácselnöknője a seggét a talajhoz csapkodva perdülne táncra,ha egy hasonló méretű beruházás érkezne hozzánk. 🙂

    Válasz
  9. varga eszter

    2023-02-03 at 08:58

    Kun Bèla2

    hogyan lenne lehetséges az úgymond KÖZBELÉPÉSE az illetékeseknek, azt nem tudom, de hogy egy ilyen ARC mire lenne képes ha hatalomhoz jutna, no azt nem szeretném megtapasztalni.
    Félelmetes, nem is kicsit.

    Válasz
  10. Nézzük_magát_a_dolgot

    2023-02-03 at 08:50

    Tegnap a híradót nézvén, a penészfejű Bözsike teljesen meggyőzött engem. Aszongya: “Orbán akkumulátorgyártó nagyhatalmat akar Magyarországból csinálni. De nem lesz az!” Mindjárt meg is indokolja, miért nem: mert Ő ezt nem tartja helyesnek. Ilyen senkik, akik kWh-ban mérik a teljesítményt, kW/h-ban az energiát, nem tudják a milligrammot megkülönböztetni a mikrogrammtól, ezek akarnak műszaki és környezetvédelmi kérdésekben komolynak tűnni. A szellemi színvonal a kis titkárnőé, amikor a főnöke a jegyzőkönyvbe feszmérőt diktált, Ő fa.zmérőt írt, mert annak van értelme. Megmutatják nekünk a helyes utat (a semmibe), ahogy példaképük mondotta anno: a szociálizmus út-ját.

    Válasz
  11. LMP=Lefizetett Mocskos Pitiánerek

    2023-02-03 at 07:51

    LMP=Lefizetett Mocskos Pitiánerek
    Már nehogy a vásári kikiáltó Schmuck nagymama és a buzeráns selejt Kanász-Nagy Máté homokozós gyerek mondja meg, hogy hazánk miben legyen nagyhatalom.
    Ennek a balliburnyák csürhének semmi köze a környezetvédelemhez, csak a degenerált koalíció további kegyéért és Hugyosgyurka zsoldját meghálálva hőbörögnek.
    Szégyenteljes takonygerincű mocskok, pénzért és a sohasem elért hatalomért röptében még a legyet is meghágnák…
    Szarházi kretének, lesz akkumulátorgyár, ti meg fújhattok egy marék tollat.

    Válasz
  12. Kun Bèla

    2023-02-03 at 00:14

    Elvárható lenne már a komolyabb hatósági fellèpès a bolsevik provokátorok ellen ! Itt az ideje hogy a hatalom erèlyesen közbelèpjen a magyar adófizetők èrdekei mentèn , ellehetetlenitve az èrdekeink ellen erőszakosan fellèpő ügynökök tevèkenysègèt !

    Válasz
  13. Ghandi

    2023-02-02 at 22:03

    Vélemény!

    “Filantrópikusan bezsebelt vagyonka”! Nagyon jó! 😀

    Válasz
  14. Ghandi

    2023-02-02 at 22:01

    Vízöntő!

    Pont ez lett volna nekem is a kérdésem: Felismeri valaki a szürke inges fazont? Amikor láttam a videót, nekem is az ugrott be, hogy jó lenne megtalálni ezt a patkányt! Azt is, aki a hölgyet megütötte.

    Válasz
  15. Vízöntő

    2023-02-02 at 21:44

    Az üvöltöző barmok lakcímét (csak a várost) aki ismeri őket tegye már közzé, a végzettségükkel vagy foglalkozásukkal együtt!

    Addig ezek csak odavezényelt hivatásos bértüntetők, zsoldosok! Vajon verést is vállalnak?

    Működjön már a mi hálózatunk is, hozzuk ki a fényre őket!

    Válasz
  16. vélemény

    2023-02-02 at 21:44

    A rengeteg filantrópikusan bezsebelt vagyonkákból bőven bőven telik környezetet szennyező gágogó robotokra.

    Válasz
  17. aladin

    2023-02-02 at 21:31

    Degenerált LMP. sek, a szarban vannak és onnan kiabálnak. Eleinte pártolták az elektromos autokat, most mi ütött beléjük a világ meg az akumulátoros autokra,(áramosra), akar át állni de akumulátor nélkül ez nem megy barmok. Németbe még a zöldek is örömmel fogadták. De jó hogy már elkezdték épiteni és reméljük az LMP.-sek és a többi ellenzéki barmok nem fognak elektromos autot venni és maradnak a benzin és a dizel levegö szennyezö autok mellett.

    Válasz
  18. balfék

    2023-02-02 at 21:08

    Ja, egy utolsó észrevétel, de úgysem lényeges. Nézzétek meg a témákat, a megfogalmazásokat, a mítoszokat, legendákat, amiket a jobbik, majd a miham költött. Aztán ha megvagytok vele, évekre visszamenőleg, akkor pihentessétek kicsit az agyatokat. Ha ez is megvan, akkor olvassátok, hallgassátok, miket mondanak az ukrán politikusok mostanság. Szép kis eszmélés lesz. Azok, mintha a jobbik/miham ukrán másai lennének. Érdekes…. mondanám, de nem meglepő. Egy nemzetközi mintát követ, szóval nem csak balos (ki tartja ma már ezeket balosnak egyáltalán?) betagozódás van, hanem a szélsőjobb is bizony a nemzetközi hálózat része/eszköze. Csak ügyesen elhitették, hogy ilyen csak baloldalon létezik. Csurka megmondta, nem hallgattatok rá, itt az eredménye.

    Na, ennyi, többet nem kommentelek, elegem lett belőle. Ja, utolsó jótanács a PS-nek. Az R56 Sörözőben felvett videóitoknál alig hallani valamit az utóbbi néhány hónapban, így semmi értelme, hogy felteszitek bárhová. Vagy a kérdés nem hallatszik, vagy a válasz, vagy egyik sem, még ha csuttra feltekerem a hangerőt, akkor sem. A mostani élőtöknél is ugyanez volt. Valaki nagyon halkan dörmögött vagy öt percig, de hiába volt minden maxon, érteni nem lehetett.

    Na csá csumi csőtészta, jó marakodást, meg szájtépést, meg mindent!

    Válasz
  19. Kk

    2023-02-02 at 21:06

    A törpe LMP màr csak tudja mi való az országba. Gőze nincs hozzá,de jàr a szàjuk.Kritika az van,csak munka nincs.

    Válasz
  20. balfék

    2023-02-02 at 20:57

    Az összes ellenzéki egy kutya. Mindegyik. A laci is. Mindig jön, jófiú, “jókat mond”, “jól mongya ja laci”, “igaza van a lacinak”. Aztán mindig csak kabul kórója mellett köt ki valamiért, és olyankor a leghevesebb is ám. Látszatra “hintapolitikát” folytat kicsiben idehaza, de mindig mindig csak a megvettek között találja magát, és áskálódik velük, a gyurcsánnyal!?!?! egy terepen… szégyen. Jól keresnek most az anarchisták, biztos. De csak egyet tudok mondani a még mindig ködös szemmel áhítozó mihamosok nagy bánatára. Kommunisták, szélsőjobbosok? Egy brancs maguk! Szégyen, aki ezeket beengedi a stúdiójába, az is szégyen. Ahol tud, ott árt, nem csak a lömöpö, az összes ellenzéki. Mind egy banda, csak látszatra kiszervezték többfelé a tagokat, mondhatnám Ögyess! De tudjátok mit? Szarok már az egészre, ott rohadjon meg…. amíg több a józan gondolkodású ember Magyarországon, addig ezek nem jutnak hatalomra, ha kevesebb lesz, akkor meg már úgy is mindegy… De addig volt Magyarország és magyarok. Én szóltam, a többi már nem rajtam múlik.

    Válasz
  21. moliere

    2023-02-02 at 20:31

    Ők a jövő. A franciák már megvették őket, hogy lopják el a magyaroktól az olimpiát, most a németek vették meg őket, hogy lopják el tőlünk a munkahelyeket.

    Az aktuális pártnév mindegy, tudjuk kikkel állunk szemben, ez a szadesz, ezek továbbra is a Pozsonyi úti szarevők. Ami nekem ebben igazán kellemetlen, hogy a nagy részük Fidesz-kormányzati gépekről dolgozik, államilag kitartva. Én csak ezt kívánnám az aranyhaltól, hogy ezeket válasszuk már le a csecsünkről. Lehet, hogy el kéne kezdeni horgászni?

    Válasz
  22. moliere

    2023-02-02 at 20:27

    Megmondom őszintén , én sem az akkugyártásban és az atomban látom a jövőt.

    Az én jövőmben ötmillió ellenzéki napi 18 órában lenne beosztva áramtermelő szobabiciklikre, Recsken és hasonló kietlen helyeken, zömmel a föld alatt tartva, harmadosztályú rizsen, talajvízen, és pfizer multivitaminon tartva. Ha jól teljesítenek, kapnak egy sportszeletet.

    Vagy talán mégiscsak van bennem is mélyen egy hajszálérnyi helszinkifolyamat, és akkor legyen mégis inkább akkugyár és roszatom, és hallgassuk tovább Buddhához méltó türelemmel és derűvel ezt a fröcsögő picsogást. Nekem ez is belefér, ebben élek, budapesti tanár vagyok. 😀

    Válasz
  23. Tények

    2023-02-02 at 20:25

    LEHET MENNI PITSÁBA. A MORVA ANYÁTOKAT ROHADT KURVA BASZTARDOK

    Válasz
  24. Rémusz.

    2023-02-02 at 19:59

    A tököm kivan már ezekkel a zöldeknek titulált anarhistákkal!!!
    A smuk bözsi is egy belpesti tehen, akinek halvány fingja nincs a környezetvédelemröl, de a pofája akkora, hogy a gólyák fészket tehetnének rá!
    Kivinném ezt az álatfajtát egy kicsit a mezőgazdaságba kötelező gyakorlatra, ahol megtanulhatná, hogy mit is jelent a munka!
    Aztán meg, elvinném a tiszatóra, az ukránok és a románok szemeteit összeszedni, majd halmazati büntetésböl elküldeném gyümölcsszedésre, de csak kézi munkára, oszt megnézném a pofáját ezek után!
    Könnyű ám milliós füzetésért a fotelböl ugatni!!!
    Aztán, itt van a csodálatos hülyegyerek a bandika, aki még az életében egy órát nem dolgozott, de ő is milliókért jártatja azt a mocskos ügynök pofáját, hát őt meg elküldeném a bányába szenet lapátolni, napi 12 órában, persze, minimál bérért, és ugyan csak megnézném a pofáját, mondjuk egy hét után!
    Hajduságiak!!
    Egyenesítsétek a kaszáitokat, és élezzétek a kapáitokat, oszt adjatok a hazaáruló mocskos libernyák bandának!!!!
    Figyeljetek oda, mert ha lankadtok, akkor ezek a semmirekellő elkényesztetett majmok, úgy kibasznak veletek, hogy mire észbe kaptok, se munkátok, se jövőtök nem lessz.
    Nehogy már az ilyen romkocsmatöltelékek mondják már meg nektek, hogy nektek mi a jó!!!!!!!!!!!
    Az ilyenféle taknyosorru fegyőr bandikák, akik a fene jómodukban nem tudnak mit csinálni, csak bajt keverni, az én fijatal koromba, besorozták a seregbe, és jól elvezényelték a lakhelyétöl egy jópár kilóméterre, csak, hogy érezzék a törődést!
    Emlékszem, volt a falunkba egy ilyen fegyőr gyökérre hajazó faszagyerek, de letörték a szarvát őkelmének, amikor a sorozásnál Murakereszturrol, átvezényelték, valahová, szabolcsba.
    Gondoljátok csak el, hogy milyen príma is volt, ha kapott eltávot, mondjuk 3 napot, abbol csak a haza út volt 1 nap, majd a vissza út ugyan annyi.
    Mennyit is töltött a falujában??
    Ja, és ha éjfélre nem ért be a laktanyába, máris jött a következő bünti, akár még sötétzárka is várhatta a delikvenst.
    Ez a kis táőpos szerencsétlen bandika, bele is döglene egy komoj fenyítésbe!!!!
    Fogadni mernék, hogy 10 fekvőtámaszt sem tudna megcsinálni.
    Az igaz, hogy szájkaratéjozni azt tud, bár semmi értelme, mert annyi baromság, ami elhadja fogai rekeszét, a világon nincs, csak ez a kis gyökér, annyira elvan telve magátol, hogy már észre sem veszi.

    Válasz
  25. nStone

    2023-02-02 at 19:52

    Az LMP esetében ez a vergődés kb. egyenlő azzal, amikor a lyuk kiszól a gödörből! Szóljon már valaki ennek a 3%-os bohóc pártnak, hogy el vannak tévedve, nem kicsit, nagyon.

    Válasz
  26. Szőke ciklon

    2023-02-02 at 19:43

    Kell hozni egy törvényt, hogy a népszavazás költségét az állja, aki kezdeményezte. Amennyiben sikeres, az állam fizesse vissza.

    Válasz
  27. Őrnagy

    2023-02-02 at 19:41

    Az LMP célja, hogy a zöld energiával hajtott elektromos autókba zöld akkumulátorok kerüljenek, csak az a gondjuk, hogy még nem tudják, hogy az milyen! Mindenesetre a parlamenti munkával 2024-től nem lesz bajuk, mert nem fognak bekerülni.
    A kép közepén látható felforrt agyú taxisofőr viszont ha nem fogja vissza magát hamarosan megüti a guta!

    Válasz
  28. víg gyula

    2023-02-02 at 19:31

    Végre! Lehet Más a Politika! Akkor mi lesz? Akkumulátorgyártó kishatalom Magyarország? Az lesz az igazi zöldség! Aztán a háborús környezetszennyezés? Az nem lehet más a politika? Esetleg a harcok miatt az ürgék, madarak, halak érdekei nem sérülnek? Egy igazi zöld pártnak ezzel kellene kezdenie! A frontvonalon.

    Válasz
  29. Puncius Pinatus

    2023-02-02 at 19:20

    tarcsa

    2023-02-02 at 18:56
    ———————————–

    Bizony bizony mondom néktek, nagy igazság rejlik tarcsa barátunk szavaidban!
    Megszívlelendő, törvényesíthető, a jogalkotók elkezdhetnek dolgozhatni rajta!
    Szükségszerű és indokolt! Lenne.
    Ezzel véget érhetne a “a stabil állandó delegált, fizetett alkalmazottak közszereplése”.

    Válasz
  30. László

    2023-02-02 at 19:19

    Ordítozó gané, a helyiekhez képest idegen. Tényleg csak helyi lakcímkártyával kellett volna beengedni akárkit is.

    Válasz
  31. Puncius Pinatus

    2023-02-02 at 19:11

    Ez az lmp olyan mint mikor az egér rugdossa az elefánt lábát.
    Ezek arra nem érdemesek, hogy a normális ember le vécézze őket.

    Válasz
  32. tarcsa

    2023-02-02 at 18:56

    A lakossági fórumokra kizárólag lakcímkártya alapján engednék be bárkit. Másnak semmi köze az egészhez. Ezen a tahó üvöltöző állaton meg senki ne csodálkozzon. Pontosan olyan degenerált, mint gazdája. Valami Gyurcsótánynyklárika nevezetű aberrált kommunista alkoholista.

    Válasz
  33. Ungarn über alles

    2023-02-02 at 18:48

    ki ez az ordító állat ?
    csak nem a “magyar közvélemény ?”
    nagyon hasonlít a közismert : Gyurcsótány sík hülye-totál részeg fizimiskájára

    Válasz
  34. TalEle

    2023-02-02 at 18:40

    Sorosék nagyon jól tudják, hogy a minden „ügy” mögötti, korrupció sejtetés („lőrincezés”, „stadionozás”, stb) mellet, az álzöld, fake news közösségi médiájuk által sugallt „klíma hiszti” az, amivel a legjobban fel tudják hergelni az amúgy is „klíma szorongó” átlagembereket! A Sorosék zsoldjában álló Gyurcsány/LMP-féle [email protected]ó szivárványos belpesti csőcselék meg szolgaian végre is hajtja a parancsokat…

    Válasz
  35. Királytigris

    2023-02-02 at 18:30

    A kép előtermében, az a fickó, aki kidülledt nyaki erekkel ordibál, egy kiképzett sorosi sameszes provokatőr. Minden kormány elleni tüntetésen ott van. Beordibálásával megakadályozta, hogy az illetékesek elmagyarázzák a lényeget a lakossági fórumon.

    Válasz
  36. Királytigris

    2023-02-02 at 18:27

    Az LMP Szaros Gyurka által zsebre vágott sorosi sameszes csürhe.
    Céljuk Magyarország tönkretétele.
    A népszavazási törvény szerint ki sem lehet írni népszavazást a kérdésben.
    Ha esetleg ki is írják, nem lesz 4 millió ember aki elmegy az akkumulátorgyár ügyében szavazni. Így akármi is lesz az eredmény, az érvénytelen lesz.

    Válasz

Szóljon hozzá!

Kilépés a válaszból

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Forró drót
2023-02-02
PestiSrácok.hu

Kapcsolódó témákakkumulátorgyártáselektromosautó-iparLMPnépszavazási kezdeményezés

Több Forró drót

Nagy István: Brüsszel ismét hátrányos helyzetbe hozza a magyar gazdákat

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Súlyosításért fellebbezett a kutyái hangszálát elvágó karcagi férfi ügyében az ügyészség

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Tűzfalcsoport: Cseh Katalinék frakciója is érintett a brüsszeli korrupciós botrányban

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Agrárkamara: munkacsoport alakul az ukrán gabona okozta terménypiaci krízis vizsgálatára

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Köszönjük, Olivio! – Annyira biztos volt, hogy az ellenzék még az M1-es tömegbalesetet is ráhúzza Orbánra

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Szijjártó közölte, mi Ukrajna EU-csatlakozásának nulladik lépése (VIDEÓ)

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Putyin Afrikában is erősítené Oroszország pozícióit, Moszkva ingyen szállíthat gabonát a rászorulóknak

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Szijjártó: templom, kórház és kulturális központ újjáépítését is segíti a kormány Törökországban

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Momentum beperli a debreceni akkumulátorgyárat

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Új lendület a partnerségben – Moszkvában tárgyal a kínai elnök

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Az EU egymilliárd euróval járul hozzá az újjáépítéshez Törökországban

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Az érdi polgármester szerint ha az ellenzéki pártok elvéreznek a következő önkormányzati választáson, az országgyűlési voksoláson már elindulniuk sem lesz érdemes

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Elhunyt Schmidt Csaba, a Fidesz volt képviselője, Tatabánya korábbi polgármestere

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Ma este beköszönt a tavasz, egészen pontosan 22 óra 24 perckor

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Nagyszabású nemzetközi hadgyakorlat kezdődött a Dunán

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

ICC-főügyész: a Vlagyimir Putyin elleni elfogatóparancsnak nincs lejárati ideje

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Orosz-kínai találkozó: “bajban ismerszik meg a barát”

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Navracsics Tibor: ez a fejlesztés nem csak a budapestieké

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Szijjártó Péter: a kormány folytatja az ukrajnai menekültek és az üldözött keresztények támogatását

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Elindult az árháború a vásárlók kegyeiért, vagyis az árcsökkentés

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Fenntartásokkal kellene kezelnie a NATO-nak Magyarországot a Die Welt szerint

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Emberi ürülékkel válaszol Elon Musk az újságírók kérdéseire

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Brüsszelt okolják az emberek a drágulásért

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Öt és fél év után, ma délutántól újra teljes vonalán jár a 3-as metró

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

Állami látogatásra érkezik Oroszországba a kínai elnök

PestiSrácok.hu2023-03-20
Több

A svájci UBS veszi át a pénzügyi nehézségekkel küzdő Credit Suisse-t

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

Már holnap megbukhat Macron

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

A lengyel nagykövet elmondta, minek kell történnie ahhoz, hogy belépjenek a háborúba

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

Josep Borrell: fokozni kell a faji megkülönböztetés felszámolására tett erőfeszítéseket

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

Kopp-kopp, Aligátor vagyok!

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

A finn elnök védelmébe vette hazája Svédország nélküli NATO-csatlakozásának lehetőségét

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

Az újabb észak-koreai rakétakilövés aláássa a nemzetközi biztonságot az EU és a G7-országok szerint

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

Jepifanyij metropolita: nem zárják be a kolostort a kijevi Lavrában, de ukránul fognak imádkozni

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

A Védegylet és az LMP a debreceni akkumulátorgyárról: Muszáj megállítani ezt a beruházást minden lehetőséggel, ami rendelkezésünkre áll

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

Lánczi András: Amikor a progresszívek megölték Istent, a dekadencia lett az irány

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

Holnap kezdődik a csillagászati tavasz

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

Polgárháborús állapotok Franciaországban: a rendbontók gyújtogattak, kirakatokat törtek be, rátámadtak a rendőrökre, akik könnygázt vetettek be

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

Putyin Mariupolban járt (videóval)

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

A franciák nem elégedettek Macronnal

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

Holtestet találtak a Dunában Dunacsúnnál

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

Jelentősen nőtt az ecuadori földrengés áldozatainak száma

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

Ha összeolvad a Credit Suisse az UBS-sel, akkor megmenekülhet

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

A gyerekek nemváltó műtéteinek borzalmait mutatja be a floridai kormányzó kampánystábja egy videóban

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

Gulyás Márton beismerte, hogy a támogatói között van Soros György

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több

Bánki Erik: súlyos baloldali visszaélésekre figyelmeztet az ÁSZ elnöke

PestiSrácok.hu2023-03-19
Több
Gördítsen többért
Blogok
.
  • Ps TV

  • “Mintha Brüsszelben nem lennének az eszüknél!” – Hidvéghi Balázs a PS-nek (videóinterjú)
    ‎ PS Riport2023-03-20
  • GEOrgPOLITIKA – Putyin hivatalos látogatást tett Ukrajnában
    ‎ GEOrgPOLITIKA2023-03-20
  • Mi történik a bankszektorban? – Különvélemény
    Különvélemény2023-03-19
  • Hunnia-portrék: katonából lett gazdálkodó, egy Bibliába rejtett ultrahangfelvétel és a megtartó elfogadás
    ‎ PS Riport2023-02-26
  • Ábrahám Robi: „Ha én békepropagandista vagyok, akkor te háborús uszító” (PS-videó!)
    ‎ PS Riport2023-02-25
  • Forró drót

  • Nagy István: Brüsszel ismét hátrányos helyzetbe hozza a magyar gazdákat
    Forró drót2023-03-20
  • Súlyosításért fellebbezett a kutyái hangszálát elvágó karcagi férfi ügyében az ügyészség
    Forró drót2023-03-20
  • Tűzfalcsoport: Cseh Katalinék frakciója is érintett a brüsszeli korrupciós botrányban
    Forró drót2023-03-20
  • Durva magyartalanítás Kárpátalján – magyar zászlókat, magyar feliratokat és intézményvezetőket távolítottak el a munkácsi járásban
    Exkluzív2023-01-17
  • Újbudai rendőrgyilkosság – Hősi halottá nyilvánította és főhadnaggyá nevezte ki a néhai Baumann Pétert a belügyminiszter (Videó és fotók!)
    Forró drót2023-01-13
  • Exkluzív

  • Elindultunk lefelé és ennek még sosem örültünk ennyire – Itt a nagy infláció-körkép!
    Magyar ugar2023-03-20
  • Kecskemét, a csodák csodája – a Vasas lassan elbúcsúzhat élvonalbeli tagságától
    Exkluzív2023-03-20
  • Centiken múlott, de elbukott a francia kormány ellen indított bizalmatlansági indítvány – Következik Le Pen pártjának indítványa
    Világugar2023-03-20
  • Rengeteg, ukránoknak adott fegyver kerülhet a feketepiacra – Kövesse velünk az orosz–ukrán háború legfontosabb eseményeit!
    Világugar2022-10-21
  • A Telex lincshangulatot kelt az ATV körül, amiért meg merészelték hívni Szalai Szilárdot kérdezőnek
    Magyar ugar2022-11-04
  • Vesztegzár

  • Magyarország történelme a szabadságharcok története – II. rész
    Vesztegzár2023-03-15
  • Magyarország történelme a szabadságharcok története – I. rész
    Vesztegzár2023-03-14
  • A Liu fivérek országváltásának margójára
    Magyar ugar2022-11-10
  • Nem hiszünk a szemünknek – A YouTube valósággal a keblére ölelt bennünket
    Forró drót2022-11-11

(x) PestiSrácok.hu Filmklub

  • A hálózat

  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: A kommunisták uzsorásoknak adósították el az országot
    A Hálózat2023-03-19
  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: Nem véletlen a szállóigévé vált mondás, hogy „nekünk kommunistából is a legrosszabb jutott”
    A Hálózat2023-01-22
  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: Rablóvezérek voltak egytől egyig a rendszerváltás vezető kommunistái
    A Hálózat2023-02-26
  • Sport

  • Kecskemét, a csodák csodája – a Vasas lassan elbúcsúzhat élvonalbeli tagságától
    Exkluzív2023-03-20
  • A németek nem mernek majd nyerni – Ukrajna ellen játszaná története ezredik mérkőzését a német labdarúgó-válogatott
    Forró drót2023-02-24
  • A tisztes helytállás megvolt, így még fájóbb a hajrában kapott második gól – Labdarúgó Európa Liga-nyolcaddöntő: Bayer Leverkusen–Ferencváros 2–0 (1–0)
    Exkluzív2023-03-09
  • Blogok

  • A tajvaniak a mi háborúnkat vívják! Avagy mit is jelent háborúpártinak lenni?
    Ki ette meg a misszionáriust?2023-03-19
  • A székely autonómiával, mondjátok, mi lesz?
    Erdélyi levelek2022-10-31
  • Kinek higgyünk?
    Erdélyi levelek2022-11-07
  • ECO

  • Óriási globális tőke keresi a jövedelmező befektetési lehetőségeket, a magyar ipariingatlan-fejlesztések piaca pedig kiváló terep erre
    Eco2023-03-20
  • Tovább csökkent az államadósság
    Eco2023-02-20
  • Új gázmezőket talált a Mol Magyarországon
    Eco2023-02-27
PestiSrácok
I M P R E S S Z U M
A PestiSrácok.hu kiadója a Media Vivantis Műsorszolgáltató Zrt.
A lap NMHH nyilvántartásba vételének száma: CE/29743-2/2014
A kiadó székhelye: 1036 Budapest, Lajos u. 126-130.
A kiadásért felelős személy neve : Kovács Gergely Csaba
A szerkesztésért felelős személy neve : Huth Gergely főszerkesztő
Szenvedi Zoltán lapigazgató

Munkatársaink

Kapcsolat

PestiSrácok.hu

Ahol alacsonyan szállnak a sallerek. És ahol nincs íróasztalfiók. Mert ami odakerülne, az itt megjelenik.

Írásaink a közmegegyezéses hazai sajtóetika és a Médiaalkotmány szellemisége szerint készülnek. Forrásainkat minden körülmények között megóvjuk, szivárogtasson bátran! Szerzőink neve olykor "írói név".

Adatkezelési Tájékoztató

*Kell még valamit mondanom Ildikó? - Az őszödi beszéd utolsó mondata.

Médiaajánlat

A PestiSrácok.hu multiszájton és társoldalain, a 061.hu, AzÖreg.hu, az Aristo blogol, a Ki ette meg a misszionáriust? és az Erdélyi Levelek blogokon exkluzív hirdetési felületeket kínálunk.

Oldalunk ügynökségi értékesítését az Atmedia végzi

Copyright © 2015-2022 PestiSrácok.hu

Von der Leyen megítélése szerint nagyot haladt Ukrajna az uniós tagság felé
Varga Judit tájékoztatást kért az Európai Bizottságtól, együttműködtek-e az Action for Democracyval
pixel