Pesti Srácok

Budapestet vissza kell foglalni! – Csizmadia László és az Öreg

Csizmadia László, a Civil Összefogás Fóruma és a Civil Összefogás Közhasznú Alapítvány elnöke leszögezte, hogy a fővárost illetéktelenek bitorolják, akiknek ugyanúgy semmi köze Budapesthez, ahogy a vidékhez és az egész országhoz. Budapest ugyanis nem a liberálisoké, hanem a nemzeté, mindannyiunké, ezért azt vissza kell foglalnunk!

Magyarország legnagyobb civil szervezete a CÖF, amelynek erejét éppen a Békemenetek mutatták meg sok százezres táborral. Ahogy tizenkét éve, 2012-ben az 500 ezer békés felvonuló védte meg a külföldi, sorosista, uniós támadásoktól Magyarországot és az Orbán-kormányt, úgy az önkormányzati választások előtt (június 9.) meg fogja védeni Budapestet, a fővárost tönkretevő, idegen eszmeiséget, érdekeket képviselőktől.

Lesz Békemenet!

 

– árulta el Csizmadia László. Konkrét időpont még nincs, de mindenképpen az európai és az önkormányzati választások előtt tartják meg.

PestiSracok facebook image

Felmerült, hogy mi a különbség a CÖF és a mostanában mindenhol szereplő NGO-k között. A válasz nyilvánvaló: amíg a legnagyobb civil szervezetnek a fő elve az Isten, haza, család, addig az NGO-k külföldi pénzekből hazánk ellen áskálódnak.

A népfelség elve fontos számunkra, ezért támogatjuk a magyar kormányt, amikor a nemzeti konzultáció keretében kikérik az emberek véleményét a sorsfordító kérdésekben

 

– magyarázta a CÖF elnöke, aki felhívta a figyelmet arra, hogy az európai államok többségében és az európai parlamenti képviselők nem merik megkérdezni az embereket, sőt a német külügyminiszter ki is jelentette, hogy nem érdekli az emberek véleménye. Szóba került a magyar-lengyel barátság és szövetség, és az, hogy ezt nem ronthatja meg Tusk, az új lengyel kormányfő, de még az eltérő véleményünk sem az ukrán-orosz háborúról.

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!